100 Years Filmi – 2115 Yılında Yayınlanacak

tarafından
152
100 Years Filmi – 2115 Yılında Yayınlanacak

100 Years filmi berki de bu yazıyı okuyanların izleyemeyeceği bir film olacak. Şimdiye kadar 100’e yakın diziler filmlerden bahsettim. Bazısına iyi dedik, bazısına kötü dedik. Bazısını da çerezlik dedik. Ama bu bambaşka. Bu filmin yayınlanma tarihi şu andan tam 95 yıl sonra. Hakkında pek belgi olmasa da gene de çok dikkat çeken proje 100 Years filmi.

2115 Yılında Yayınlanması Beklenen Film – 100 Years

100 years filmi

IMDb’de bile sayfası olan 100 Years filmi için ilginç detaylar mevcut. Örneğin önümüzdeki 95 yıl boyunca herhangi bir bilgi sızdırılması mümkün değil. Şimdi şöyle bir mevzu var arkadaşlar, kadro da bir yönetmen bir senarist var. Bunların ikisi de filmde rol sahibiler. Ayrıca birde Asya kökenli başka oyuncu var. Yani sınırlı bir kadro. Herhangi bir fiziksel müdahale de mümkün değil. Çünkü kurşun geçirmez bir kasada saklanıyor.

100 years filmi

Peki bir başka kafamı kurcalayan şey ise 2115 yılına kadar sinema kalacak mı? Kalsa dahi bu formasyonda mı olacak? Şuan o kadar çok bu filmi izleyip, eleştirmek istiyorum ki. Umarım MRG o kadar süre hayatta kalır. Umarım web sitelere de bir kısıtlama gelmez de sağ olursak size sözüm olsun 100 Years filmi inceleme yazısı gelecek.

IMDb’den baktığım da kısa ve dram filmi olduğunu gördüm. Benim görüşüm bizim tahmin ettiğimiz gibi bir film olmayacak. Yani sahneleri olan falan bir şey değil. Baya baya Youtube videosu tarzı bir şey bekliyorum. Hani küçükken derlerdi ya “5 yıl sonraki kendine mektup yaz” . Galiba o tarz bir içerik bekliyorum.

Çünkü şuan içinde bulunduğumuz dünya fazlasıyla kasvetli ve şiddet dolu. Umarım bu film yayınladığında daha refah bir dünyada yaşıyorlardır ve onlar için bu film bir dede mektubu niteliği taşır. Tabi bunların hepsi benim teorim. Belki dünya bile o günleri görmeyebilir.

Bu projenin asıl amacını bilmiyorum ama biraz gündeme oynama gibi. Çünkü neredeyse tüm dünyada haberleri yapıldı. Bence reklamın iyisi kötüsü yoktur ideolojisi burada da işliyor.

İlginizi çekebilir : John Wick 4 ve 5 Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

MRG Film Rulosu esenlikler diler…