3 Spider-Man Tek Filmde ! Into The Spider Verse

tarafından
217
3 Spider-Man Tek Filmde ! Into The Spider Verse

3 Spider-Man karakterinin bir arada olduğu bir film mi geliyor ? Bugün şok derecesinde mutlu edecek bir haber aldım. Bu haber en az 1 Marvel filmini izleyen birisini bile heyecanlandırabilir. Daha fazla beklemeden işte 3 Spider-Man karakterini artık bir filmde göreceğiz.

3 Spider-Man Tek Filmde !

Aslında bu haber çok hoşuma gittiğini açıkça söylemeliyim. Çünkü Tobey Maguire performansı bu zamana kadar Spider-Man karakterinin en çok ihtiyacının olduğu isimdi. Tabi Tom Holland için kötü dersem yalan olur. Genç ve başarılı oyuncu olmasına rağmen diğerlerinin yerini tutmuyor . Ama bu adamı global başarıdan alıkoymuyor.

Andrew Garfield var birde. Inanılmaz Örümcek Adam serisiyle tanıdığımız hem yakışıklı hem başarılı bir oyuncu. Bana kalırsa bu zamana kadar en iyi Spider-Man o idi. Ama her ne olursa bu kadar farklı yeteneklerin canlandırdığı Spider-Man rolünü zaten kim istemez ki?

3 spiderman tek film

İşte buna dayanarak Marvel bu 3 isme bir kıyak geçecek gibi. Yani daha önceden bir teoriydi. Şimdi gerçek oldu.

Spider-Man :Into The Spider Verse

ınto the spider verse

Hatta 3 Spider-Man bir arada olduğu bir animasyon filmi vardı. Spider-Man: Into The Spider Verse. Hatırlarsınız animasyonda 3 Spider-Man vardı. Dünyayı kurtarmaya çalışan Brooklyn’li Miles Morales’i konu alıyordu. Ve bu işte Peter Parker, Spider-Gwen ve Spider-Man Noir’den yardım alıyordu.

spiderman into the verse

Spoiler vermemek için şuan o güzel ipuçlarından bahsetmeyeceğim. Ama yaptığı işe saygı duydum bir kanal olan Filme Gitmeden Önce kanalında videosunda bahsediyor. Ama uyarayım gerçekten ağır spoiler tehlikesi var.

spiderman

Ama benim değinmek istediğim noktalardan biri ise bu 3 Spider-Man nasıl olacakta aynı filme girecekler? Yani hikaye nasıl bağlanacak diye düşünürken aklıma bir anda “lan yoksa paralel evren mi?” Diye fikir geldi. Ama o fikri Endgame filminde kullandılar. Yani sürekli her para potansiyeli olan filmde hikayeyi bağlayamadıkları için paralel evren fikrine sarılmak bence acizce. Ki daha mantıklı bir temada şuan yok gibi. Bakalım izleyeceğiz göreceğiz.

Bugünlük bu kadar kankalar. Umarım hayatınıza doğru insanlar umarım hep güzel filmlerle buluşursunuz.

İlginizi çekebilir : The Boys Oyuncuları ve Konusu

MRG Film Rulosu esenlikler diler…