Acun Ilıcalı Netflix ‘e Rakip Olucak

tarafından
130
Acun Ilıcalı Netflix ‘e Rakip Olucak

Acun Ilıcalı Netflix ‘e rakip oluyor diye bir haber okudum. Bazı sitelerde de gördüm bu haberler asparagas değil gibi. Hem de şu aralar yaşanan saçma şeyler de göz önüne alınırsa. Baya baya Acun Ilıcalı Netflix’ e rakip oluyor. İşte Netflix’in sadece Türkiye için rakibi olabilecek platform Patrona Acun İsyanı.

Acun Ilıcalı Netflix ‘e Rakip Oluyor

netflix rakibi

Şaka bir yana kankalar isim uydurmadır. Ama bu olay çok içimi sıktı. Çünkü siyasetin en çok karıştığı sektörlerden biri futbol, biri de sanat dünyası. Ama futbol bizi alakadar etmez. Son zamanlarda sosyal medyanı kısıtlanması konusunda aralarda alakasız bir şekilde en çok adı geçen platform Netflix. Yasaklanması ya da içerik sınırlandırılması gelmesiyle birlikte artık sadece “Enes Batur Hayal mi? Gerçek mi?” izlersiniz. Ama ne olacak bu yasaklamalar 1 milyondan fazla kullanıcısı olan platformlar için. Yani otomatik olarak çil yavrusu gibi başka platformlara dağılacağız.Eğer isterseniz bir kaç tane adres biliyorum. Sıkıntı yok yani yine iyisiniz.

netflix rakip

Birde en büyük sorunların başında içerik kalitesi geliyor. Yani sırf Survivor izlemek için aylık 30 TL ödemeyiz umarım. Yani şahsen ben ödemem. Ve ben pekte bu işin altından kalkabileceklerini sanmıyorum. Ama bilinmez tabi. Sonuçta serbest piyasa her şey olabilir. Bu arada Kültür Bakanlığı ile de anlaşmalar için masaya oturduğu söyleniyor. İşlerin bu boyuta gelmesi Netflix Türkiye için pekte aydınlık yarınlar bekleniyor. Yani siyasal açıdan. Ama yerlilik tabi iyidir. En azından damadın el atamadı ekonomi belki rahatlar.

acun ılıcalı netflix rakibi

Hepimizin de tanık olduğu bir şey var ki Exatlon. Yani fenomen diyeceğim ama Ela nur dışında pekte ön planda duran yoktu. Onları da işte toplayıp yine Survivor yaptırdı. Tabi ki Acun Beyin vizyonuna hayranım. Kendisi çok başarılı. Ama talep için arz yaratma isteği biraz üzüyor.

Bu ülkede güzel bir çok diziler filmler çekildi. İlk önce bunları toparlayıp yada yurt dışından ithal dizi alınacaksa birçok kaliteli içerik var. Umarım bu konuda da başarılı bir yönelim sergilenir. Eğer Acun abi bizi de görürse içerik editörlüğü? Niye olmasın. Pardon o şimdi Ali Biçim ablanızla proje derdindedir. Neyse daha fazla konuşup potansiyel fırsatlarımı yok etmeyeyim. Şimdilik bu kadar kankalar. Her şey gönlünüzce olur umarım. MRG her daim keyifli seyirler diler.

İlginizi çekebilir : La Casa De Papel 5. Sezon Ne Zaman Çıkacak ?

MRG Film Rulosu esenlikler diler…