Amazon Prime’ın Yaptığı İlk Türk Dizisi Artı

artı

artı

Artı dizisi için Amazon kolları sıvadı. Kendimi matbaanın gelmesini istemeyen Osmanlı hattatı gibi hissediyorum. Çünkü Amazon Prime Türkiye’de yapay zekanın yöneteceği bir proje ile geliyor. İşte yapay zekanın yönettiği ve senaryosunun izleyicilerin yazdığı Türk dizisi Artı.

Amazon Prime’ın Yapacağı İlk Türk İnteraktif Dizisi – Artı

Yakın zamanda Amazon Prime bize çok güzel bir haber verdi. Abonelik fiyatının 8 TL olması sürprizi yetmezmiş gibi şimdi muhteşem bir yatırım için çalışıyor. Dünya da ilk olacak bir proje için kolları sıvamış durumda. İlk defa bir yönetmen yapay zeka. Bu gerçekten beni çok merak ettiriyor. Çünkü bu eşi benzeri olmayan iş için Türkiye seçilmesi daha da heyecan verici. Ayrıca interaktif olması da onu Türkiye’nin ilk interaktif dizisi yapıyor.

Artı Dizisi Oyuncuları Kimler ?

Artı dizisinin oyuncu kadrosu da bir o kadarda heyecan verici. Bir çok yapımdan onu tanıyor olabilirsiniz fakat son zamanlarda Kırmızı Oda baş rolüyle ekranlara dönen Binnur Kaya ve Show dünyasının eskimeyen ismi Okan Bayülgen’inde yer aldığı proje çok merak ettiriyor.

Artı Dizisi Ne Zaman Çıkacak ?

Peki Artı dizisi ne zaman vizyona girecek ? Şu an için gösterilen tarih 19 Mayıs 2021 olarak gözüküyor.Yayınlanma tarihi olarak ilginç bir gün seçilmiş. Tabi ki yıl önemli değil ama gün eğer bilerek seçildiyse Atatürk ve ya milliyet konularına değinen bir dizi olabilir. Başka bir ihtimal ise kadro dağılımından yola çıkarak ve Türkiye analizi sonuçlarına göre aşk dizisi olabilir. Ama bu kadar büyük bir proje sıradan holding usulü bir aşk hikayesi olmaz. Yani bence.

Her ne olursa olsun artık Netflix için veda vakti geliyor gibi. Çünkü Amazon Prime şuan için daha kaliteli içeriklere ve hizmetlere imkan veriyor. Dizi platformu dışında da bir çok faydası olduğunu duydum fakat tam detaylarını bilmiyorum. Netflix sürekli aykırılık olarak gösterip sadece çoğu insanın cinsel zaaflarından faydalanıyor. Ama yine de o bizim ilk göz ağrımız. Ve her türlü Türk TV’sine bin basar.

Şimdilik bu kadar kankalar. Bildirim açabilir, like atabilir, iletişim bölümünden isterseniz istek öneri ister sadece sohbet muhabbet için yazabilirsiniz. Sonuçta sizin için buradayız.

İlginizi çekebilir : Lost in Space Konusu ve Oyuncuları

MRG Film Rulosu esenlikler diler…

Exit mobile version