American Rust Dizi Konusu, Oyuncuları ve Yorumlar

American Rust dizi konusu, oyuncuları ve yorumlar

American Rust dizi konusu, oyuncuları

2021 yapımı, suç ve drama türündeki American Rust dizisi yayınlanmasıyla izleyiciler tarafından büyük ilgi görmeyi başardı. Peki, American Rust dizi konusu ve oyuncuları ne, yorumlar ne yönde ? İşte dizi hakkında tüm merak edilenler…

Amerikan yapımı dizi, 12 Eylül 2021 tarihinde Showtime tarafından yayınlandı. Suç severler için harika bir tercih haline gelen seri, ekranların karşısına çıkmasının ardından kısa sürede gündeme gelmeyi başardı. Toplamda 9 bölümden oluşan dizi, IMDb üzerinden 226 kişinin oyu ile 6,6 puan almayı başardı. Her bölümü ortalama 1 saat süren yapım, tamamen İngilizce dilinde yayınlandı. “Rust” ismi ile de bilinen yapım, Amerika’nın Pensilvanya eyaletinde çekimleri tamamlandı.

Dizinin yönetmenliğini John Dahl, Darnell Martin ve Craig Zisk üçlüsü yaparken, senaristlik görevini ise Philipp Meyer, Dan Futterman, Adam Rapp, Brian McGreevy ve Lee Shipman gibi isimlerden oluşan toplamda 5 kişilik dev bir ekip üstleniyor. Serinin başrol kadrosunda ise Jon Collin Barclay, Jeff Daniels ve Maura Tierney bulunuyor. İşte American Rust dizi konusu, oyuncuları ve yorumlar

American Rust Dizi Konusu

Dizi, Pensilvanya’nın Rust Belt kasabasında yaşanan, tavizsiz bir aile dramını konu alıyor. Karma karışık ve tavizsiz bir polis şefi olan Del Harris’in, Amerikan rüyasını gösterecek, sürükleyici ve suç dolu aile dramasını konu alıyor.

American Rust Dizi Oyuncuları

İşte ABD yapımı dizinin oyuncu kadrosunda bulunan bazı isimler ve canlandırdıkları karakterler:

American Rust Dizisi Yorumlar

Peki, dizi genel olarak nasıldı ? Dizi genel anlamda fena değildi. Zaten Jeff Daniels’in harika oyunculuk performansı ve diğer oyuncuların performansı izlerken bir etkilemiyor değil. Hikayenin karanlık bir havası bir yana karanlık görüntüler ile sahnedeki havayı izleyicilere aktarmaya başarmış. Kısaca her ne kadar harika bir yapım olmasa da izlenmeye değer. Daha fazla bu tarz American Rust dizi gibi yapımlar izlemek isterseniz, Big Sky dizisini izleyebilirsiniz.

Dizi Fragmanı

Exit mobile version