Annem Yaşasın Filmi Konusu ve Oyuncuları

Annem Yaşasın filmi konusu ve oyuncuları

Annem Yaşasın filmi konusu

2020 yapımı, macera ve aile türündeki Annem Yaşasın filmi (The Water Man) geçtiğimiz günlerde yayına girdi. Peki, Annem Yaşasın filmi konusu ve oyuncuları ne ? İşte film hakkındaki tüm merak ettikleriniz…

Amerikan yapımı film, 9 Temmuz 2021 tarihinde Netflix Türkiye üzerinden yayına girdi. Yaklaşık 91 dakika civarı süren film, uluslararası piyasada “The Water Man” ismi le vizyona girdi. Macera, gerilim ve fantezi severler için hazırlanan film, IMDb üzerinden 891 kişinin oyu ile 4,9 puan aldı. 1 adet ödülü olan film, Metacritic eleştirmenler tarafından 63 puan almayı başardı.

Filmin yönetmen koltuğunda David Oyelowo bulunurken, Emma Needell tarafından da senaryosu kaleme alınıyor. Filmin star kadrosu ise Rosario Dawson, Maria Bello, Alfred Molina ve David Oyelowo gibi isimlerden oluşuyor. Kısa bir süre ABD ve Kanada sinemalarında gösterime giren film, 380 bin dolar hasılat yaptı. Argo söylemler içeren ve korku sahneleri olan film, 13 yaş ve üzeri için uygun olduğu belirtildi. İşte Annem Yaşasın filmi konusu ve oyuncuları…

Annem Yaşasın Filmi Konusu

Film, annesine sonsuz sevgiyle bağlı olan bir çocuğun annesini kurtarmak için harcadığı emeği konu ediniyor. Hasta olan annesini kurtarmak isteyen çocuk büyülü bir şifa figürü olan bir totemi bulmaya koyulur. Bu figürü aramak için zorlu bir maceraya hazır olan çocuk, bu efsanevi figürün annesini kurtaracağına inanır.

Annem Yaşasın Filmi Oyuncuları

İşte ABD yapımı filmin oyuncu kadrosunda bulunan bazı isimler ve canlandırdıkları karakterler:

Annem Yaşasın Film Yorumları

Kankalar uzun uzun anlatıp filmi derin analiz ile değerlendirmek isterdim. Ancak, bunun sizin için sıkıcı olacağı düşündüğüm için olayı özetlemek istedim. Yapım bana kalırsa tamamen çöp. Yani hatta bu filmi görünce yerli filmlere bazen haksızlık yaptığım düşünüyorum. Artık çıkın şu “Old School Hollywood” kafalarından. Dram da dram. Bir bizim Yeşilçam bir de bunlar. Sinemanın kara lekeleri… Ama siz Annem Yaşasın filmi gibi yapımları izlemeyi zevkli buluyorsanız, Film İncelemeleri kategorimizi ziyaret ederek, size uygun yapımları seçebilirsiniz.

Film Fragmanı

Exit mobile version