Another Life 3. sezon ne zaman çıkacak ?

Another Life 3. sezon ne zaman çıkacak

Another Life 3. sezon ne zaman

2019 yapımı, macera ve gizem türündeki Another Life dizisi, her geçen gün popülerliğini arttırmaya devam ediyor. Peki, Another Life 3. sezon ne zaman çıkacak, konusu ne ? İşte dizi hakkında tüm merak edilenler…

ABD yapımı dizi, ilk kez 25 Haziran 2019 tarihine Netflix Türkiye’de yayına girdi. Netflix Orijinal ürünü olan yapım, çıkmasının hemen ardından büyük ilgi gördü. Her bölümü ile ayrı ayrı rekor kırmayı başaran yapım, IMDb üzerinden 27 bin kişinin oyu ile 5,0 puan almayı başardı. Toplamda 20 bölümden oluşan seri, tamamen İngilizce dilinde gösterime girdi. Yönetmenlik koltuğunda tam 8 kişi oturan serinin senarist ve yazar kadrosunda dev bir ekip bulunuyor. Kanada’da çekimleri tamamlanan serinin yapımcılığını Aaron Martin üstleniyor. İlk 2 sezonu ile çok beğenilen yapımın izleyicilerin aklında ise tek bir soru var, Another Life 3. sezon ne zaman çıkacak ?

Another Life Konusu

Dizi, Niko Breckinridge’in Dünya yüzeyine bilinmedik bir cisim inmesi ile başlayan maceralarını konu alıyor. Daha önce görülmemiş belirsiz bir cisim Dünya yüzeyine çarpar. Bunu gören Astronot Niko Breckinridge ve ekibi cisim ile alakalı araştırmalar yapar ve kaynağı bulup ilk teması gerçekleştirmek için sayısız maceralara atılırlar.

Another Life 3. sezon ne zaman çıkacak ?

Dizi zaten ilk sezonu ile büyük bir izleyici kitlesi toplamıştı. Ardından 2. sezonun yayınlanması ile büyük bir yankı uyandırmıştı. Tüm hızıyla devam eden seri ile ilgili yeni bir sezonun olup olmayacağı ise meçhul. Bana kalırsa Another Life 3. sezon yüksek ihtimal onay alır ve çekimlerine biran önce hazırlanmaya başlarlar. Daha fazla bu tarz macera türündeki yapımlar izlemek isterseniz, Yeşil Şövalye filmini tavsiye ederim.

Dizi Fragmanı

Exit mobile version