Asakusa Kid Filmi Konusu, Oyuncuları ve Yorumlar

Asakusa Kid filmi konusu, oyuncuları ve yorumlar

Asakusa Kid filmi konusu ve oyuncuları

2021 yapımı, biyografi ve drama türündeki Asakusa Kid film, kısa süre içerisinde pek çok izleyicinin beğenisi almayı başardı. Peki, Asakusa Kid filmi konusu ve oyuncuları ne, yorumlar ne yönde ? İşte film hakkında tüm merak edilenler…

Japonya yapımı film, ilk kez 9 Aralık 2021 tarihinde Netflix Türkiye kütüphanesinde yerini aldı. Netflix Orijinal ürünü olan yapım, yayınlamasıyla gündeme gelmeyi başardı. Toplamda 2 saat 2 dakika süren film, IMDb üzerinden sayfası açılmasına rağmen izleyicilerden henüz herhangi bir puan almadı. Japonca dilinde gösterime giren film, Japonya’nın Tokyo kentinde çekimleri tamamlandı.

Filmin yönetmenliğini Gekidan Hitori yaparken, senarist ve yazar kadrosunda ise Gekidan Hitori ve Takeshi Kitano ikilisi bulunuyor. Yapımın başrol kadrosunda da Yo Oizumi, Yuya Yagira ve Mugi Kadowaki üçlüsü yer alıyor. İşte Asakusa Kid film konusu, oyuncuları ve yorumlar

Asakusa Kid Filmi Konusu

Film, ünlü olmayı başaran Takeshi Kitano’nun başından geçen olayları ve hayat hikayesini konu alıyor. Takeshi Kitano, kariyerine başlamadan önce Asakusalı efsane komedyen olan Fukami’nin çıraklığını yapar. Ancak zaman geçtikçe Takeshi Kitano, tanınan biri haline gelir ve gün geçtikçe popülerliği artarken, akıl hocasının ise ünü git gide azalır.

Asakusa Kid Filmi Oyuncuları

İşte Japonya yapımı filmin oyuncu kadrosunda bulunan bazı isimler ve canlandırdıkları karakterler:

Asakusa Kid Filmi Yorumlar

Peki, film genel olarak nasıldı ? Film bence genel olarak güzeldi. Öncelikle zaten Takeshi Kitano gibi önemli bir ismin belgesel konusu olması baya sevindirici. Onun haricinde filmin hikaye akışı ve oyunculuk performansları da gayet iyiydi. Kısaca ben IMDb üzerinden oy verecek olsaydım, sanırım 7/10 verirdim. Eğer ki bu tarz Asakusa Kid filmi gibi biyografi ve drama türündeki yapımlar izlemek isterseniz, Frida filmini tavsiye ederim, tam size göre.

Film Fragmanı

Exit mobile version