Aşk ve Canavarlar Filmi Konusu, Oyuncuları ve Yorumlar

Aşk ve Canavarlar filmi konusu oyuncuları ve yorumlar

Aşk ve Canavarlar filmi konusu oyuncuları

2020 yapımı aksiyon, macera ve komedi türündeki Love and Monsters filmi çıkmasıyla sinema mecrasına büyük ses getirmişti. Peki, Aşk ve Canavarlar filmi (Love and Monsters) konusu ve oyuncuları ne, yorumlar ne yönde ? İşte film hakkında tüm merak ettikleriniz…

Kanada ve Amerika’nın ortak yapımcılığın üstlendiği film, ilk defa 16 Ekim 2020 tarihinde yayınlandı ve Covid-19 virüsü yüzünden istediği reytingleri alamamıştı. Şimdi ise Netflix üzerinden yayınlanan film, tekrardan gündeme geldi. Avusturalya’da çekimleri tamamlanan film, toplamda 109 dakikadan oluşuyor. Uluslararası piyasada “Love and Monsters” ismi ile yayınlanan film, tam 49,179 kişinin oyu ile IMDb üzerinden 7 puan alırken, Metacritic eleştirmenleri tarafından ise 100 üzerinden 61 puan aldı.

Filmin yönetmen koltuğunda Michael Matthews otururken, senaryosunu Brian Duffield ve Matthew Robinson kaleme almıştır. Filmin başrol kadrosu ise Labirent film serisinden tanıdığımız Dylan O’Brien, Game Of Thrones dizisinde gördüğümüz Jessica Henwick ve Michael Rooker gibi ünlü isimlerden oluşuyor. Sinemalarda kısa süre kalmasına rağmen sadece ABD’de vizyona girerek 1 milyon hasılat yaptı. İşte Aşk ve Canavarlar filmi konusu ve oyuncuları…

Aşk ve Canavarlar Filmi Konusu

Film, kıyamet sonrası bir dünyada geçiyor. Canavarların getirdiği bir kıyametin daha etkileri geçmemişken bir gencin eski sevgilisini aramasını konu ediniyor. Tam kıyametten 7 yıl sonrasında bu yolculuğa karar veren genç, güvenli ve rahat sığınağını geride bırakıp yola çıkar ve eski sevgilisini aramaya başlar.

Aşk ve Canavarlar Filmi Oyuncuları

İşte Kanada’nın ve ABD’nin ortak yapmış olduğu aksiyon temalı filmin oyuncu kadrosunda bulunan bazı isimler ve canlandırdıkları karakterler:

Aşk ve Canavarlar Filmi Yorumlar

Peki, film genel olarak nasıl ? Benim lügatimde bir söz vardır. Eğer bir filmin adında aşk kelimesi geçiyorsa kötüdür. Ki haksız değilim. Ama bu filmin hikayesinin zayıf olmasına karşın başarılı bir cast, başarılı bir post dizayn ile akıcı bir yapım oluşmuş.. Güzel müzikler izleyip geçmelik tatlı ve sempatik bir film sunuyor. Aşk ve Canavarlar (Love and Monsters) filmi gibi bu tarz aksiyon temalı filmlerden hoşlanıyor iseniz, İçerideki Adam filmini öneririm.

Film Fragmanı

Exit mobile version