Aşksız Dünya Filmi Konusu, Oyuncuları ve Yorumlar

Aşksız Dünya filmi konusu, oyuncuları ve yorumlar

Aşksız Dünya filmi konusu, oyuncuları

2021 yapımı, gizem ve bilim kurgu türündeki Aşksız Dünya filmi, geçtiğimiz günlerde tekrardan gündeme geldi. Peki, Aşksız Dünya filmi konusu ve oyuncuları ne, yorumlar ne yönde ? İşte film hakkında tüm merak edilenler…

Endonezya yapımı film, 14 Ekim 2021 tarihinde Netflix Türkiye’de yayına girdi. Netflix Orijinal ürünü olan yapım, yayınlanmasıyla pek çok kişi tarafından beğenildi. Toplamda 1 saat 47 dakika süren yapım, IMDb üzerinden 8 kişinin oyu ile 6,8 puan almayı başardı. Tamamen Endonezya dilinde yayına giren yapım, sadece 16 yaş ve üzeri izleyiciler için uygun olduğu belirtildi. Uluslararası piyasa da “World Without” ismi ile bilinen yapım, ünlü kadrosu ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Filmin yönetmenliğini Nia Di Nata yaparken, senarist ve yazar kadrosunda da Nia Di Nata ve Lucky Kuswandi ikilisi yer alıyor. Yapımın başrol kadrosunda ise Amanda Rawles, Maizura ve Asmara Abigail üçlüsü bulunuyor. İşte Aşksız Dünya film konusu, oyuncuları ve yorumlar

Aşksız Dünya Filmi Konusu

Film, flört etmenin yasak olduğu bir ülkede yaşayan üç genç kızın hikayesini konu alıyor. İki cinsin birbiri ile flört etmenin yasak olduğu bir ülkede yaşayan genç kızlar mutlu olmak istemektedirler. Ardından genç kızlar bilinmedik gizemli bir topluluğa katılırlar. Karizmatik ve son derece yakışıklı bir erkeğin liderlik ettiği bu toplulukta romantik anlar yaşamak yasaktır.

Aşksız Dünya Filmi Oyuncuları

İşte Endonezya yapımı filmin oyuncu kadrosunda bulunan bazı isimler ve canlandırdıkları karakterler:

Aşksız Dünya Film Yorumlar

Peki, film genel olarak nasıldı ? Filmin hikayesi genel itibari ile bana göre değildi. Filmin çoğu yerinde mantıksız ve saçma pek çok şey vardı. Onun haricinde oyunculuk performansları da fena değildi. Kısaca bana kalırsa yoklukta izlenebilir bir yapım olmuş. Daha fazla bu tarz Aşksız Dünya filmi gibi gizem ve bilim kurgu türündeki yapımlar izlemek isterseniz, Zihin Gezgini filmini tavsiye ederim.

Film Fragmanı

Exit mobile version