Av Günü Filmi Konusu, Oyuncuları ve Yorumlar

Av günü filmi konusu, oyuncuları ve yorumlar

Av günü filmi konusu, oyuncuları

2021 yapımı, macera ve gerilim türündeki Prey filmi, geçtiğimiz günlerde Netflix’te yayına girdi. Peki, Av Günü filmi konusu ve oyuncuları ne, yorumlar ne yönde ? İşte film hakkında tüm merak edilenler…

Alman yapımı film, 10 Eylül 2021 tarihinde Netflix Türkiye tarafından izleyiciler karşısına çıktı. Netflix Orijinal ürünü olan yapım, çıkmasının hemen ardından büyük bir ilgi görerek trendlere girmeyi başardı. Toplamda 1 saat 27 dakika süren Av Günü film, IMDb üzerinden 63 kişinin oyu ile 5,3 puan almayı başardı. Ünlü kadrosu ile ilgi odağı haline gelmeyi başaran yapım, uluslararası piyasa da “Prey” ismi ile yayınlandı.

Filmin yönetmenliğini Thomas Sieben yaparken, senarist ve yazarlık görevini ise yine Thomas Sieben üstleniyor. Filmin başrol kadrosunda ise David Kross, Hanno Koffler ve Maria Ehrich yer alıyor. İşte Av Günü film konusu, oyuncuları ve yorumlar

Av Günü Filmi Konusu

Prey filmi, son derece tehlikeli ortamda yürüyüşe çıkan beş arkadaşın başından geçen ölümcül tehlikeleri aktarıyor. Esrarengiz doğada yürüyüş yapmak için yola çıkan beş arkadaş, gizemli bir tetikçinin radarına takılır. Sadece yürüyüş yapmak için yola çıkan beş arkadaş, kendilerini amansız bir kovalamacanın ortasında bulur.

Av Günü Filmi Oyuncuları

İşte Alman yapımı filmin oyuncu kadrosunda bulunan bazı isimler ve canlandırdıkları karakterler:

Av Günü Filmi Yorumlar

Peki, film genel olarak nasıldı ? Film tamamen hayal kırıklığıydı. Filme keyifli bir şekilde başladım ancak baya sıkıldı. Kötü ve klişe dolu bir hikaye ile sekans uyumsuzluğu inanılmaz fark ediliyordu. Onun haricinde oyunculuklar ve sinematografi çokta iyi olmasa fena değildi. Daha fazla bu tarz Av Günü filmi (Prey) gibi yapımlar izlemek isteseniz, Avcı filmini tavsiye ederim.

Film Fragmanı

Exit mobile version