Big Sky Dizi Konusu ve Oyuncuları | Suç Dizileri

Big Sky dizi konusu ve oyuncuları

Big Sky dizi konusu

2020 yapımı, suç türündeki Big Sky dizisi son zamanlarda bir çok kez gündeme geldi. Peki, Big Sky dizi konusu ve oyuncuları ne ? İşte dizi hakkında tüm merak ettikleriniz…

Amerikan yapımı dizi, ikiz kardeşlerin başından geçen olayları anlatıyor. 17 Kasım 2020 tarihinde yayın hayatına başlayan Big Sky dizisi, ABC kanalında yayında. Şimdiye kadar 1 sezon yayınlanan dizinin şu an için Türkiye erişimi söz konusu değil maalesef. Bir çok ünlü isimlerin bulunduğu yapımda özellikle kadro dikkat çekmekte. Hadi gelin birde kadroya göz atalım.

Dizinin yaratıcısı, yakın geçmişte izlemiş olduğumuz Big Littles Lies dizisinin de yaratıcısı olan David E. Kelley oluyor. Dizinin başrol kadrosunu ise Ryan Phillippe, Katheryn Winnick ve Kylie Bunbury gibi isimler süslüyor. Suç ve dramın eşlik ettiği yapım, IMDb üzerinden 6,6 gibi bir puan almayı başarmış. İşte Big Sky dizi konusu ve oyuncuları…

Big Sky Dizi Konusu

Dizi, ikiz kız kardeşlerin hikayesini anlatıyor. Bu kardeşler Daniel`in sevgilisini ziyaret için yola çıkarlar fakat yolda bir kaza yaşandığı için başka bir yola saparlar. Yolda ilerlerken arabaları arıza yapar ve telefonları ne yazık ki çekmez. Adeta ortama bir telaş hakim olur. Onlara yardım amaçlı gelen bir tır şoförü, aslında kızları kaçırır. Hikayeye göre bu olay ilk değildir, kız kardeşlerin başı beladan bir türlü kurtulmaz.

Big Sky Dizi Oyuncuları

İşte dizinin oyuncu kadrosunda bulunan bazı isimler ve canlandırdıkları karakterler:

Peki, Big Sky dizisi nasıldı ? Ben sadece pilot bölümü izledim. Yani fena değil ama izlemediğim için üzüleceğim bir dizi değil. Performanslar falan fena değil fakat çok klişeler izlemek istemediğim için diziye devam etmedim. Tabi ki ileri ki bölümlerde hikaye akışı çarpıcı şekilde değişiyordur çünkü 6,5 ciddi bir puan. Gerçi tüm sezonu izleyenlerden de pek olumlu bir geri dönüş olmadığına dair yorumlar var. Ama izlenmez mi ? Tabi ki izlenir çünkü kimse benim gibi takıntılı olmadığı için sevebilir. Hayran olunacak dizi değil ama bir şansı hak ediyor. Eğer sizde suç türündeki yapımları seviyor iseniz The Wire dizisini kesinlikle öneririm.

Dizi Fragmanı

Big Sky dizi konusu ve oyuncuları yazımızın sonuna geldik. Son olarak Face Changer kullanıma açıldı. Elraenn, Pqueen, Kendine Müzisyen, Wtcn, Enes Batur, Cem Yılmaz gibi daha fazla fenomen ve ünlü isimler ya Hollywood filmlerinde oynasaydı nasıl olurdu, dedik ve bunu eğlenceli bir uygulamaya dönüştürdük. Tıkla ve sende keşfet. Her daim iyi seyirler dilerim.

MRG Film Rulosu esenlikler diler…

Exit mobile version