Black Beach Dizi Konusu ve Oyuncuları | Netflix Filmleri

Black Beach filmi konusu ve oyuncuları

Black Beach filmi konusu ve oyuncuları

2020 yapımı, macera ve aksiyon türündeki Black Beach filmi Netflix’te yayınlanmasıyla geniş bir seyirci kitlesi toplamayı başardı. Peki, Black Beach filmi konusu ve oyuncuları ne ? İşte film hakkında tüm merak edilenler…

İspanyol yapımı film, 3 Şubat 2021 tarihinde Netflix’te yayınlandı. 23 Ağustos 2020 tarihinde ilk gösterimini yapan film, Netflix’te yayınlanmasıyla büyük ilgi toplamayı başardı. Toplamda 1 saat 50 dakika süren film, IMDb üzerinden 5,5 aldı. Aksiyon ve maceranın ağır bastığı yapımın özellikle kadrosu merak ediliyor. Hadi beraber kadroya göz atalım.

Filmin yönetmen ve senarist koltuğunda Esteban Crespo otururken, senaryo ekibinde aynı zamanda David Moreno’da görev alıyor. Filmin başrol kadrosu ise Raúl Arévalo, Melina Matthews ve Candela Peña gibi isimlerden oluşuyor. İşte Black Beach filmi konusu ve oyuncular…

Black Beach Filmi Konusu

Film, Carlos adında başarılı bir iş adamının hikayesini konu ediniyor. Afrika’da petrol işinde çalışan adam, Amerika’ya geri dönmeyi planlıyor fakat bir Amerikalı mühendisin kaçırıldığını öğreniyor. Ve Afrika’nın tehlikeli ve yasadışı sokaklarında kıyasıya bir mücadele başlıyor.

Black Beach Filmi Oyuncuları

İşte filmin oyuncu kadrosunda buluna bazı isimler ve canlandırdıkları karakterler:

Peki, Black Beach filmi genel olarak nasıldı ? Öncelikle filmden hiç büyük bir beklentiniz olmasın. Bildiğimiz sıradan kaçırılanı kurtarma hikayesi. Yani hiç ama hiç izleyecek bir şey bulamazsanız şöyle bir aksiyon olsun da izleyeyim derseniz tam o tatta bir film. Çekimler ve renkler çok başarılıydı. Sadece görsel seyir kısmı hoş bir film. Keşke bu kadar uğraşılan bir filme daha derin karakterler daha derin hikayeler ve anlamlar olsa on numara bir aksiyon izlerdik. İspanya yapımı bir film olduğu için, daha onlar da aksiyon konularına yeni giriştikleri için normal görülebilir film. Eğer Black Beach gibi aksiyon temalı yapımlardan hoşlanıyor iseniz, Musul filmini öneririm.

Film Fragmanı

Son olarak artık Telegram grubumuzu kuruyoruz. Burada birçok film hakkında sohbetler olacak, yardımcı linkler olacak, yani biz MRG tayfaya ait bir ilk sosyal topluluğumuz olacak. Daha yeni açtık ve birçok eksiği mevcut fakat kısa zaman içinde bağımlısı olacağınız bir grup olacak. Erkenden katılmak için hemen tıkla.

MRG Film Rulosu esenlikler diler…

Exit mobile version