BluTV Ücretsiz mi Oluyor ? En İyi BluTV İçerikleri

BluTV ücretsiz

BluTV ücretsiz

BluTV ücretsiz mi oluyor ? BluTV’den platformu herkese açacak mı ? BluTV ücretsiz olursa izlenebilecek en iyi film ve diziler hangileri ? Tüm merak ettikleriniz…


BluTV, Twitter hesabında paylaşım yaptı ve platformu herkese açacağını belirtti ! Hafta sonu malum Covid-19 tedbirleri kapsamında sokağa çıkma yasağı olacak. Ve bu dönemde en iyi hizmet bana kalırsa. Bu hafta sonu BluTV ücretsiz oluyor. Kimse bunu kaçırmak istemez bence. Peki bu 48 saati en iyi nasıl değerlendiririz ? İşte BluTV’nin en iyi içerikleri

BluTV Ücretsiz Oluyor ! İşte En İyi BluTV İçerikleri

Behzat Ç. (2010-2019) IMDb: 9,0

Behzat, önceden TV’de yayınlanan dizi, zamanında çok ilgi görmüştü. Şu an ise hala ilgi tavan seviyeside. Yani Türkiye’den çıkmış kaliteli işlerden. Polisiye dizisi olan Behzat Ç, çok akıcı ve merak uyandırıcı bir senaryoya sahip. BluTV’de şu anda yayında.

Masum (2017) IMDb: 8,8

Masum, başrolde Haluk Bilginer mevcut. Hikayesi ise emekli polis olan Cevdet, eşiyle kafa dinlemek için kırsala yerleşir. Fakat Cevdet küçük oğlundan gelen kötü haber sonucu göreve geri dönmeye karar verir. Yine polisiye dizisi ama her türlü sınamadan izlenebilecek kaliteli yapımlardan.

Sahipli (2017) IMDb: 8,7

Sahipli, ilk Türk internet korku dizisi. Filmin yazar yönetmeni Alper Mestçi. Alper Mestçi aynı zamanda Siccin’in yazar yönetmeni. Filmin hikayesi ise köylerine dönen Büşra ve Selim’in köye dönmesiyle başlıyor. Ve onların aşkını sürekli engelleyen doğaüstü olaylar oluyor. Doğaüstü de işte cinler falan. Yani benim beğenmediğim bir tarz. Fakat ülkemize hatırı sayılır kitlesi var.

Aynen Aynen (2019) IMDb: 8,3

Aynen Aynen, ilk 8 bölümünü falan Youtube`da yayınlanan, devamı Blu TV için çekilen bir mizah dizisi. Kadın-Erkek ilişkilerini anlatan dizi, hem mizah yapıyor hem de gerçekleri anlatıyor. Bir Kadın Bir Erkek dizisi anımsatan ama daha kaliteli bir dizi. Dizinin yönetmeni Yunus Ozan Korkut. Kesinlikle bu hafta sonu izleyebileceğiniz en komik dizi garantisi veriyorum. BluTV ücretsiz olduğunda izlemelisiniz.

Parayı Vuranlar (2018) IMDb: 7,7

Türkiye’nin başına gelen en güzel şeylerden biri kesinlikle 140journos. Çünkü bu ilkede yıllardır belgesel dendiğinde ilk akla sadece aslanların cinsel hayatları akla geliyor. Artık bu algıyı tamamen yıkan 140journos, bu belgeselde Türkiye’de zamanında çok büyük paralar kazan kişileri anlatıyor. Jet Fadıl, 900`lü hat furyası, saadet zinciri, çiftlik bank gibi isimleri ele alan bu belgesel serisi kesinlikle izlemeniz gereken bir yapım.

Sadece bu kadar değil. Daha bir çok içerik var fakat daha da uzatıp yazıyı sıkıcı hale getirmek istemedim. Bundan sonrasını hızlı şeklide sıralıyorum.

BluTV’de İzleyebileceğiniz Diğer İçerikler

⦁ Sıfır Bir
⦁ Bozkır
⦁ 7Yüz
⦁ Bartu Ben
⦁ Pavyon
⦁ Dudullu Postası
⦁ Yaşamayanlar
⦁ Alef
⦁ Saygı
⦁ Afilli Dostlar

Umarım bu hafta sonu olan kampanyadan sizde faydalanırsınız. BluTV ücretsiz olduğunda eşinize dostunuzu yayın ve tüm bu dizi ve filmlerin keyfini çıkarın. Karantina döneminiz artık eskisi gibi sıkıcı olmayacak. İyi seyirler.

İlginizi çekebilir : Spenser Kanunları Filmi: Konusu ve Oyuncuları

MRG Film Rulosu esenlikler diler…

Exit mobile version