Bonding Dizi Konusu ve Oyuncuları

Bonding dizi konusu ve oyuncuları

Bonding dizi konusu

2019 yapımı kara mizah türündeki Bonding dizisi gündemde bir çok tartışma konusu oldu. Peki, Bonding dizi konusu ve oyuncuları ne ? İşte dizi hakkında tüm merak ettikleriniz…

Amerikan yapımı, 24 Nisan 2019 tarihinde yayın hayatına başlayan Bonding dizisi şu anda Netflix’te yayında. Komedi ve dramın eşlik ettiği dizi, şimdiye kadar 2 sezon ve 15 bölümden oluşuyor. IMDb puanı 7,2 olan dizinin özellikle kadrosu dikkat çekiyor. Hadi gelin birde kadroya göz atalım.

Dizinin yönetmeni ve senaristi Rightor Doyle olurken, dizinin başrol kadrosu ise Zoe Levin, Brendan Scannell ve Micah Stock gibi başarılı isimlerden oluşuyor. İşte Bonding dizi konusu ve oyuncuları…

Bonding Dizi Konusu

Dizi, işi dominatriks olan Tiff adındaki bir kadının hayatını konu ediniyor. Dominatriks’i ek iş olarak yapan Tiff, lisedeyken yakın arkadaşı olan Pete adında gay bir arkadaşını asistanı olarak olarak işe alır. Tiff ve asistanı olan Pete insanların fantazilerini yerine getirmek için hazırdır.

Bonding Dizi Oyuncuları

İşte dizinin oyuncu kadrosunda bulunan bazı isimler ve canlandırdıkları karakterler:

Peki, dizi genel olarak nasıldı ? Öncelikle bu diziyi duyunca aklıma direk Sex Education dizisi aklıma geldi. Hatırlarsanız bu dizi ilginç bir ödül almıştı. “En iyi öpüşme sahnesi” olan dizi seçilmişti. Bonding dizisi de “En İyi LBGTQ” ödülü aldı. Şu an bizim toplumuzda tam yerini bulamayan ve bu tip insanların kendini özel hissetmesi gibi saçma sapan olaylar yaşanıyor. Türkiye her zaman ki gibi farkını ortaya koyuyor.

Dizi Fragmanı

Diziyi eleştirmek gerekirse öncelikle oyunculuklar fena değil. Zaten başrol gerçek hayatında da seks mizahçısı olduğu için hiç aykırı durmamış. Bonding dizisinin senaryosu ise bence kötüydü. Yani yerli komediden neredeyse hiç fark yok. Belki bu konuda çok fazla linç yiyebilirim ama ben kötü dediğim sizin için kötü olmayabilir. Yani herkesin zevkleri aynı değil, belki hoşunuza gidebilir. Ben size yine de çok güzel bir komedi türündeki yapım olan Borat 2 filmini önereyim, komedi izlemek isterseniz kesinlikle listenize alabilirsiniz.

Bonding dizi konusu ve oyuncuları yazımızın sonuna geldik. Son olarak Face Changer kullanıma açıldı. Elraenn, Pqueen, Kendine Müzisyen, Wtcn, Enes Batur, Cem Yılmaz gibi daha fazla fenomen ve ünlü isimler ya Hollywood filmlerinde oynasaydı nasıl olurdu, dedik ve bunu eğlenceli bir uygulamaya dönüştürdük. Tıkla ve sende keşfet. Her daim iyi seyirler dilerim.

MRG Film Rulosu esenlikler diler…

Exit mobile version