Böyle Kaldık Filmi Konusu, Oyuncuları ve Yorumlar

Böyle Kaldık filmi konusu, oyuncuları ve yorumlar

Böyle Kaldık filmi konusu, oyuncuları

2021 yapımı, komedi türündeki Böyle Kaldık film, geçtiğimiz günlerde Netflix’te izleyicilerle buluştu. Peki, Böyle Kaldık filmi konusu ve oyuncuları ne, yorumlar ne yönde ? İşte film hakkında tüm merak edilenler…

Fransa yapımı film, ilk kez 20 Ekim 2021 tarihinde Netflix Türkiye’de gösterime girdi. Netflix Orijinal ürünü olan yapım, izleyiciler tarafından olumlu ve olumsuz pek çok eleştiriye maruz kaldı. Toplamda 2 saat 5 dakikadan oluşan yapım, IMDb üzerinden 18 kişinin oyu ile 5,7 puan aldı. Fransa’nın Paris kentinde çekimleri tamamlanan seri, tamamen Fransızca dilinde yayına girdi. Sadece 16 yaş ve üzeri izleyiciler için uygun olan yapım, uluslararası piyasa da “Stuck Together” ismi ile yayına girerken orijinal isminin “Huit Rue de l’Humanite” olduğu biliniyor.

Filmin yönetmenliğini Dany Boon üstlenirken, senarist koltuğunda ise Laurence Arné ve Dany Boon ikilisi yer alıyor. Yapımın başrol kadrosunda da Dany Boon, François Damiens ve Laurence Arné üçlüsü yer alıyor. İşte Böyle Kaldık filmi konusu, oyuncuları ve yorumlar

Böyle Kaldık Filmi Konusu

Film, Paris’te küresel bir virüsün yayılımı sırasında yaşanan olayları konu alıyor. Paris, küresel bir salgın yüzünden karantinaya alınınca bir apartmanın sıra dışı sakinleri ortaya çıkar. Apartmanın sakinleri yeni bir hayata uyum sağlamaya çalışırken, birbirleri arasındaki ilişkiyi de güçlendirmiş olurlar.

Böyle Kaldık Filmi Oyuncuları

İşte Fransa yapımı filmin oyuncu kadrosunda bulunan bazı isimler ve canlandırdıkları karakterler:

Böyle Kaldık Film Yorumlar

Peki, film genel olarak nasıldı ? Filmin hikayesi zaten böyle aman aman değil. Ailecek izlenebilecek komedi güzel bir film olmuş. Oyunculuk performansları ve sahne dekorları da gayet iyidi. Kısaca ailenizle güzel vakit geçirmelik çerez bir film olmuş. Daha fazla bu tarz Böyle Kaldık filmi gibi komedi türündeki yapımlar izlemek isterseniz, Poms filmini önerebilirim.

Film Fragmanı

Exit mobile version