Böyle Noel Olmaz Filmi Konusu, Oyuncuları ve Yorumlar

Böyle Noel Olmaz filmi konusu, oyuncuları ve yorumlar

Böyle Noel Olmaz filmi konusu ve oyuncuları

2021 yapımı, komedi türündeki Netflix filmi, son zamanlarda trendlere girerek gündeme gelmeyi başardı. Peki, Böyle Noel Olmaz filmi konusu ve oyuncuları ne, yorumlar ne yönde? İşte film hakkında tüm merak edilenler…

Meksika yapımı film, 21 Aralık 2021 tarihinde Netflix Türkiye’de yayına girdi. Netflix Orijinal ürünü olan yapım, çıkmasının hemen ardından büyük ilgi görmeyi başardı. Orijinal isminin “Una navidad no tan padre” olduğu bilinirken, uluslararası piyasa da “Grumpy Christmas” ismi ile yayına girdi. Toplamda 1 saat 27 dakika süren yapım, IMDb üzerinden sayfası açılmasına rağmen şimdilik herhangi bir oy almadı. Tamamen İngilizce dilinde gösterime giren yapım, ünlü kadrosu ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Filmin yönetmenliğini Raúl Martínez yaparken, senarist ve yazar koltuğunda ise Eduardo Donjuan ve Pedro González ikilisi oturuyor. Yapımın başrol kadrosunda da Héctor Bonilla, Angélica María ve Benny Ibarra gibi usta isimler yer alıyor. İşte Böyle Noel Olmaz film konusu, oyuncuları ve yorumlar

Böyle Noel Olmaz Filmi Konusu

Film, ailece çıkılan bir seyahat sonucu olanları konu alıyor. Don Servando ile Alma’nın teyzesi Doña Alicia’nın da bulunduğu ailecek bir Noel seyahata çıkarlar. Don Servando ile Alma’nın teyzesi Doña Alicia, gelecek Noel’i nasıl kutlayacaklarını bir türlü karar veremez ve kıyasıya rekabet başlar.

Böyle Noel Olmaz Filmi Oyuncuları

İşte Meksika yapımı filmin oyuncu kadrosunda bulunan isimler ve canlandırdıkları karakterler:

Böyle Noel Olmaz Film Yorumlar

Peki, film genel olarak nasıldı ? Film zaten ciddi bir senaryo üstüne kurulu olmadığı için çokta senaryo hakkında eleştiri yapmayacağım. Onun haricinde oyunculuk performansları ve sinematografi kalitesi çok iyi olmamakla beraber kötü de sayılmaz. Kısaca genel olarak çerezlik bir yapım olmuş. Daha fazla bu tarz Böyle Noel Olmaz filmi gibi komedi türündeki yapımlar izlemek isterseniz, Borat 2 filmini tavsiye ederim, tam sizlik.

Film Fragmanı

Exit mobile version