Bruised Filmi Konusu, Oyuncuları ve Yorumlar

Bruised filmi konusu, oyuncuları ve yorumlar

Bruised filmi konusu, oyuncuları

2021 yapımı, spor türündeki Bruised filmi, geçtiğimiz haftalarda çok fazla kişi tarafından beğenildi. Peki, Bruised filmi konusu ve oyuncuları ne, yorumlar ne yönde? İşte film hakkında tüm merak edilenler…

Amerikan ve Birleşik Krallık yapımı film, 24 Kasım 2021 tarihinde Netflix Türkiye’de yayına girdi. Netflix Orijinal ürünü yapım, yayınlanmasından kısa süre sonra büyük ilgi gördü. Toplamda 2 saat 9 dakika süren Bruised filmi, IMDb üzerinden 608 kişinin oyu ile 5,4 puan almayı başardı. 11,000,000 dolarlık bütçe ayrılan film, çekimlerini Amerika’nın New Jersey eyaletinde tamamladı. Şimdiye kadar bir ödül kazanan film, sadece 118 yaş ve üzeri izleyiciler için öneriliyor.

Filmin yönetmenlik koltuğunda Halle Berry otururken, yazar ve senarist kadrosunda ise Michelle Rosenfarb bulunuyor. Yapımın başrol kadrosunda ise Halle Berry, Adan Canto ve Adriane Lenox üçlüsü bulunuyor. İşte Bruised film konusu, oyuncuları ve yorumlar

Bruised Filmi Konusu

Film, bir MMA dövüşçüsünün garip hikayesine odaklanıyor. Küçük düşürücü bir yenilgiden sonra spordan çekilen MMA dövüşçüsü, terk ettiğini genç oğlunu tekrar hayatına girer. Tekrar hayatına giren MMA dövüşçüsü, yeniden ringlere adım atmak için fırsat yakalar.

Bruised Filmi Oyuncuları

İşte ABD ve Birleşik Krallık yapımı filmin oyuncu kadrosunda bulunan bazı isimler ve canlandırdıkları karakterler:

Bruised Film Yorumlar

Peki, film genel olarak nasıldı ? İlk başta fragmanı izlediğimde bir heyecanlanmadım değil ancak filmi bitirdiğimde sanki o fragmandaki etkileyicilik filmde kaybolmuştu. Her ne kadar içten içe drama dönse de hikaye içindeki klişe noktalar, maalesef filmi öne çıkarmıyor. Onun haricinde oyunculuk performansları da ortalama düzeyde idi diyebilirim. Daha fazla bu tarz Bruised filmi gibi yapımlar izlemek isterseniz, spor türündeki Heels dizisini tavsiye ederim.

Film Fragmanı

Exit mobile version