Coda Filmi Konusu, Oyuncuları ve Yorumlar

Coda filmi konusu, oyuncuları ve yorumlar

Coda filmi konusu, oyuncuları

2021 yapımı, müzik ve drama türündeki Coda film, geçtiğimiz günlerde yayına girdi. Peki, Coda filmi konusu ve oyuncuları ne, yorumlar ne yönde ? İşte film hakkında tüm merak edilenler…

Amerika ve Fransa ortak yapımı film, ilk kez 13 Ağustos 2021 tarihinde Fransa’da yayınlandı. Ardından Apple TV tarafından tüm dünyada yayına girdi. Toplamda 1 saat 51 dakikalık seyir zevki veren yapım, IMDb üzerinden 6,8 bin kişinin oyu ile 8,2 puan almayı başardı. Amerika’da çekilen Coda filmi, çıkmasının hemen ardından büyük kitlelere ulaştı.

Filmin yönetmenliğini Sian Heder yaparken, yazar kadrosunda ise Sian Heder, Victoria Bedos, Stanislas Carré de Malberg, Éric Lartigau ve Thomas Bidegain yer alıyor. Başrol kadrosunda ise Emilia Jones, Marlee Matlin ve Troy Kotsur bulunuyor. Ayrıca film, 5 ödüle layık görüldü. İşte Coda film konusu, oyuncuları ve yorumlar…

Coda Filmi Konusu

Coda, işitme engelli bir ailenin üyesi olan ve ailede tek işitme yetisine sahip olan Ruby’nin hikayesini konu alıyor. Sağır ailesindeki tek işiten kişi olan Ruby, ailesi tarafından balıkçılık işi üzerine zorlama yapılınca Ruby ortada kalır. Ya müzik sevgisinin peşinden gidip ailesini ter edecektir yada ailesinin yanında durup balıkçılık işi yapmaya maruz kalacaktır.

Coda Filmi Oyuncuları

İşte Amerika ve Fransa yapımı filmin oyuncu kadrosunda bulunan bazı isimler ve canlandırdıkları karakterler:

Coda Filmi Yorumlar

Peki, filmi genel olarak beğendim mi ? Filmin değindiği konu aslında çok güzel. Bir yandan hayallerine ulaşmak isteyen bir kız ve bir yandan da balıkçılık işini yaptırmak isteyen bir aile… Oyunculuklar ve hikaye çok profesyonelce ve güzel olmuş. Kesinlikle izlemelisiniz. Daha fazla bu tarz Coda filmi gibi müzik ve drama türündeki yapımları incelemek isterseniz, bu filmden çok daha farklı ve yaz temalı bir yapım olan Hayatımın Kampı filmini izleyebilirsiniz.

Film Fragmanı

Exit mobile version