Cowboy Bebop Dizi Konusu, Oyuncuları ve Yorumlar

Cowboy Bebop dizi konusu, oyuncuları ve yorumlar

Cowboy Bebop dizi konusu, oyuncuları

2021 yapımı, aksiyon suç ve macera türündeki Cowboy Bebop dizisi yayınlanmasıyla izleyiciler tarafından büyük ilgi görmeyi başardı. Peki, Cowboy Bebop dizi konusu ve oyuncuları ne, yorumlar ne yönde ? İşte dizi hakkında tüm merak edilenler…

Amerikan yapımı dizi, 19 Kasım 2021 tarihinde Netflix tarafından yayınlandı. Aksiyon suç ve macera severler için harika bir tercih haline gelen seri, ekranların karşısına çıkmasının ardından kısa sürede gündeme gelmeyi başardı. Toplamda 10 bölümden oluşan Cowboy Bebop dizisi, IMDb üzerinden 181 kişinin oyu ile 7,1 puan almayı başardı. Her bölümü ortalama 50 – 60 dakika süren yapım, tamamen İngilizce dilinde yayınlandı. Yeni Zelanda’da çekimleri tamamlanan dizi için +18 yaş ibaresi uygun görüldü.

Dizinin yönetmenliğini Alex Garcia Lopez ve Michael Katleman yaparken, senaristlik görevini ise Hajime Yatate, Christopher L. Yost, Karl Taro Greenfeld, Javier Grillo-Marxuach, Alexandra E Hartman, Jennifer Johnson, Vivian Lee ve Liz Sagal gibi isimlerden oluşan toplamda 8 kişilik dev bir ekip üstleniyor. Serinin başrol kadrosunda ise John Cho, Mustafa Shakir ve Daniella Pineda bulunuyor. İşte Cowboy Bebop dizi konusu, oyuncuları ve yorumlar

Cowboy Bebop Dizi Konusu

Dizi, karizmaları ile herkesin dikkatini çeken ödül avcıları Spike, Jet ve Faye’nin hikayesini konu alıyor. Her zaman her yerde karizmaları ile öne çıkan üçlü, aslında ciddi bir parasızlık çekmektedirler. Durumu fark eden Spike, Jet ve Faye, iş aramak için yola çıkarlar. Acaba Güneş’in dört bir yanında durmaksızın iş aramaya devam eden ödül avcıları, Spike’ın geçmişinden kaçabilecekler mi ?

Cowboy Bebop Dizi Oyuncuları

İşte ABD yapımı dizinin oyuncu kadrosunda bulunan bazı isimler ve canlandırdıkları karakterler:

Cowboy Bebop Dizisi Yorumlar

Peki, dizi genel olarak nasıldı ? Öncelikle dizinin tamamını izlemedim. İlk 3 bölüm için yorum yapacak olursam, bence fena değildi. Dizi, bir animeden uyarlanmış. Her ne kadar çok iyi olmasa da kötü de değildi. Bence kesinlikle en azından bir şans vermelisiniz, ben sezonu bitireceğim yüksek ihtimal. Eğer ki daha fazla bu tarz Cowboy Bebop dizi gibi aksiyon suç ve macera türündeki diziler izlemek isterseniz, Tribes of Europa dizisini tavsiye ederim.

Dizi Fragmanı

Exit mobile version