Deadpool 3 Film Çıkış Tarihi ve Oyuncuları

tarafından
213
Deadpool 3 Film Çıkış Tarihi ve Oyuncuları

Deadpool 3 filmi için beklenen haber geldi. Acısıyla tatlısıyla 3 aylık bir serüvenin hala devam ettiği bir süreçteyiz. Böyle veda konuşması gibi oldu ama aslında ay dönümümüzü kutluyoruz.

Peki böyle özel güne nasıl bir konu lazım. Tabi ki bu sitede en çok olan tür yani “alışılmışın dışında ” bir konu olmalıydı. Ki ne şanstır böyle filmden gelen haberler gerçekten biraz üzücü biraz iç açıcı. İşte huzurlarınızda Deadpool 3

deadpool 3 film

Bu zamana kadar bir çok süper kahraman filmi izlemişsinizdir. Ironman ile başlayan patlama ile de büyük kitlelere ulaşan bir sektör. Bu işin tarihçesi 1950’lilere kadar dayanır. Ama o zamanlar çizgi roman olarak yayınlanıyordu. Sonra TV çizgi film serilerine dönüştü. Ve grafik teknolojisinin de gelişmesiyle beyaz perdeye taşındı.

deadpool 3 oyuncuları

Genel olarak ise kahraman iyi idi. Kötüleri yener ve halkın sevgisini kazanırdı. Hatta bu algının bu kadar trend topic olması ilginç sonla biten süper kahraman filmlerine olanak sağladı. Watchmen. Gerçekten harika bir felsefe dayanan ve etik  kanunları sorgulatan bir yapımdı. Ta ki Deadpool çıkana kadar. Çünkü o ne iyiydi ne de kötü. İnsanlara yardımı sever ama çok egoistti. Zaten Ryan Reynolds oyunculuğu ve Harun Can  dublajı film zaten 1000 kat daha kaliteli yaptı.

Deadpool 3 Ne zaman Vizyona Girecek ?

deadpool 3 ne zaman

Resmî bir bilgi maalesef yok ama güvenilir kaynaklara göre en erken gösterilen tarih 2023. Baya ironik  bir tarih. En geç tarihi olarak ise 2025 tarihi belirtiliyor.

Ama ilk filmdeki aşırı küfür ve çıplaklık çok tartışma konusu oldu. Hele birde bidonun bile sansürlendiği bir ülkede. Yani Türkiye`de. Bu arada bu olay gerçek. O yüzden 2. Filmde daha az küfür kullanıldı ve dublaj ile biraz daha azaltıldı. Ama hatırladığım kadarıyla gene de TV`de yayınlanmadı.

Deadpool 3 Oyuncuları Kimler ?

  • Ryan Renolds
  • Stefan Kapičić
  • Brianna Hildebrand
  • Josh Brolin
  • Zazie Beetz

Aslında bunlar tam olarak kesin değil ama Deadpool 3 ‘te yer alma ihtimali çok yüksek.

Deadpool 3 Konusu Ne Olacak ?

Peki ya Deadpool 3 Film konusu ne olacak? Konu itibariyle Deadpool’un elinden her şeyi alınacak ve onu fantastik maceralar bekleyecek.

Bu kadar geç yayınlanacağı bilgisi de aslında biraz üzdü. Ama hikâyenin devam edeceğini bilmek bile içimize şu serpti bana kalırsa. Bugünlük böyle olacak arkadaşlar. Her şey gönlünüzce olsun.

İlginizi çekebilir: Tüm Zamanların En İyi Disney Pixar Filmleri

MRG Film Rulosu esenlikler diler…