Decoupled Dizi Konusu, Oyuncuları ve Yorumlar

Decoupled dizi konusu, oyuncuları ve yorumlar

Decoupled dizi konusu ve oyuncuları

2021 yapımı, komedi ve drama türündeki Decoupled dizisi yayınlanmasıyla izleyiciler tarafından büyük ilgi görmeyi başardı. Peki, Decoupled dizi konusu ve oyuncuları ne, yorumlar ne yönde ? İşte dizi hakkında tüm merak edilenler…

Hindistan yapımı dizi, 17 Aralık 2021 tarihinde Netflix Türkiye tarafından izleyicilerle buluştu. Komedi ve drama severler için harika bir tercih haline gelen seri, ekranların karşısına çıkmasının ardından kısa sürede gündeme gelmeyi başardı. Toplamda 8 bölümden oluşan Decoupled dizisi, IMDb üzerinden 46 kişinin oyu ile 8,8 puan almayı başardı. Her bölümü ortalama 30-35 dakika süren yapım, tamamen Hintçe dilinde yayınlandı. Netflix Orijinal ürünü olan yapımın çekimleri ise Hindistan’ın New Delhi kentinde tamamlandı.

Dizinin yönetmenliğini Hardik Mehta yaparken, senaristlik görevini ise Manu Joseph üstleniyor. Serinin başrol kadrosunda ise Madhavan ve Surveen Chawla ikilisi bulunuyor. İşte Decoupled dizi konusu, oyuncuları ve yorumlar…

Decoupled Dizi Konusu

Dizi, insanlardan nefret eden bir yazar ile başarılı bir kariyere sahip olan iş insanın aralarındaki ilişki durumunu ve yaşadıkları süreçleri anlatıyor. İnsanlardan hiç haz duymayan bir yazar ile başarılı bir start-up projesine imza atmış bir kadının araları iyice bozulur, hatta boşanma seviyesine kadar gelir. Sancılı bir boşanma süreci geçiren zengin çift, diğer yandan hayatlarında olup biten son derece saçma ve sıkıntılı şeyler ile uğraşmak zorunda kalırlar.

Decoupled Dizi Oyuncuları

İşte Hint yapımı dizinin oyuncu kadrosunda bulunan bazı isimler ve canlandırdıkları karakterler:

Decoupled Dizi Yorumlar

Peki, dizi genel olarak nasıldı ? Bir kere yapım zaten 16 yaş ve üzeri izleyiciler için uygun olduğunu belirtiyor. Ondan dolayı ahlaki değerlere bakarsak, bu dizide pek bir şey beklemeyin. Öte yandan dizi bence hiç fena değildi. Yer yer çok güldüğüm sahneler bile vardı. Ayrıca yapım bir komedi dizisine göre gayet iyi bir şekilde senaryolaştırılmış. Onun haricinde oyunculuk performansları da yeterli seviyedeydi. Eğer ki daha fazla bu tarz Decoupled dizi gibi komedi türündeki yapımlar izlemek isterseniz, Borat 2 filmini tavsiye ederim.

Dizi Fragmanı

Exit mobile version