Elfler Dizi Konusu, Oyuncuları ve Yorumlar

Elfler dizi konusu, oyuncuları ve yorumlar

Elfler dizi konusu ve oyuncuları

2021 yapımı, korku ve fantezi türündeki Elfler dizisi, geçtiğimiz günlerde yayına girdi. Peki, Elfler dizi konusu ve oyuncuları ne, yorumlar ne yönde ? İşte dizi hakkında tüm merak edilenler…

Danimarka yapımı dizi, 28 Kasım 2021 tarihinde Netflix Türkiye’de yayına girdi. Netflix Orijinal ürünü olan yapım, çıkmasının hemen ardından büyük izlenmelere ulaştı. İlk sezonu ile beraber toplamda 6 bölümden oluşan Elfler dizisi, IMDb üzerinden 73 kişinin oyu ile 6,1 puan almayı başardı. Her bölümü ortalama 24 dakika süren seri, uluslararası piyasa da “Elves” ismi ile yayına girerken, orijinal isminin “Nisser” olduğu biliniyor.

Dizinin yönetmenlik koltuğunda Roni Ezra otururken, senarist ve yazar kadrosunda ise Stefan Jaworski yer alıyor. Sadece 16 yaş ve üzeri kişiler için uygun görülen serinin başrol kadrosunda Sonja Sofie Engberg Steen, Milo Campanale ve Vivelill Søgaard Holm üçlüsü yer alıyor. İşte Elfler dizi konusu, oyuncuları ve yorumlar

Elfler Dizi Konusu

Dizi, Noel tatiline giden mutlu bir ailenin başına gelen sıra dışı olayları konu alıyor. Tatil için gittikleri adada kendilerini sinsice ve dikkatlice izleyen bir şeyi fark ederler. Eski bir tehdidi görmeleri ile paniğe kapılan bir genç ve ailesi için Noel tatili adeta korku dolu bir kabusa dönüşür.

Elfler Dizi Oyuncuları

İşte Danimarka yapımı serinin oyuncu kadrosunda bulunan bazı isimler:

Elfler Dizi Yorumlar

Peki, dizi genel olarak nasıldı ? Dizi beni pek sarmadı ya. Yani senaryo bence çok iyi değildi. Onun haricinde oyunculuk performansları da düşük kalmış sanki. Fragmanı seyrettiğimde baya yükselmiştim ancak diziyi izlediğimde tam tersi oldu. Ama yoklukta gider sanırım. Daha fazla bu tarz Elfler dizi gibi korku ve fantezi türündeki yapımlar izlemek isterseniz, The Swarm filmini öneririm.

Dizi Fragmanı

Exit mobile version