Exxen İçerikleri Neler ? Exxen de Neler Olacak ?

exxen

exxen

Exxen içerikleri neler ? Dijital platform olan Exxen’de neler olacak ? Acun Ilıcalı daha önceden Exxen adlı dijital dizi ve film platformunu duyurmuştu. Daha önceden bu konu hakkında çok sorun yaşamıştık. hala gündemde olan bu platformda hangi içeriklerin yayınlanacağı açıklandı. İşte yayınlanması beklenen Exxen içerikleri:

Yayınlanması Beklenen Exxen İçerikleri

1- Arkadaşım Hoşgeldin

Arkadaşım Hoşgeldin daha önceden TV ekranlarında yayınlanmıştı. Tolga Çevik ve yönetmenin muhteşem doğaçlama performansı yıllardır sürüyordu. Fakat aşırı bel altı şaka yapıldığı için Rtük tarafından sürekli engellenen program yayından kaldırılmıştı. Fakat sansürsüz yayın yapacak Exxen Arkadaşım Hoşgeldin programı için harika bir platform olacak.

2- Pişti

İbrahim Büyükak ve Beyazıt Öztürk’ün ortaklaşa yapacakları bu program şuan için kesin bir bilgi yok ama muhtemelen Talk Show olacak gibi. 20 yıllık Beyaz Show sunan Beyazıt Öztürk Kanal D satıldığı için işsiz kalmıştı. Aslında bu işlerin altında siyasi olayların olması da baya ironik.

3- Süper Bir Takım

Kral Şakir çizgi filmini belki biliyorsunuzdur. Şuan Cartoon Network’de yayınlanan içerik büyük ihtimal artık Exxen platformunda olacak. Kral Şakir yapımcılarından Süper Bir Takım çizgi filmi için tam olarak bir bilgi yok. Tek bildiğimiz Exxen’de yayınlanacak.

4- Şeref Bey

Beni Exxen almaya ikna edecek bir dizi varsa o da budur. Neden mi? Çünkü başrolde Haluk Bilginer var. Tam olarak yine konu ve tür belirtilmemiş bir proje. Ama umutluyum. Yayınlandığı zaman tekrardan eleştiririz.

5- Hükümsüz

Hükümsüz aslında bir dizi. Ama bunda da ismi dışında sadece bir bilgi var. O da baş rolünde Özgü Namal olacağı. Aslında bu çokta merak ettirmiyor. Ama umut işte. Belki güzel bir dizi ortaya çıkar.

6- Alex ve Hagi

Ayla ve Müslüm filmleri hem yurtiçinde hem yurtdışında büyük ilgi görmüştü. Çoğu film eleştirmeni nedense Türkler uçsa beğenmiyorlar. Ama ben şahsen Ayla’ya 10 üzerinden 8, Müslüm’e de 7 puanı çok net verebilirim. Bu yapım şirketi Exxen için Alex ve Hagi adlı belgesel yapacakmış. Bakalım görelim. Ayrıca birde Dumlupınar adında seri katili belgeseli yayınlanacak. Yine aynı yapımcı tarafından.

Ayrıca bunların dışında bir kaç daha proje var. Onları da hızlıca geçeceğim:

  1. Gökhan Çınar’ın sunacağı “Katarsis”.
  2. Burcu Esmersoy’un sunacağı “Next Top Model”.
  3. 140journos’un sunacağı “Çiftlik Bank, Ezhel, Bülent Ersoy ve Arda Turan Belgeselleri”.
  4. Sihirli Annem
  5. Aleyna Tilki ve Cemal Can’ın olacağı bir müzikal dizi.
  6. Nurgül Yeşilçay’ın başrol oynayacağı “Vahşi Şeyler” adlı dizi.

Daha bitmedi. Sürpriz geliyor. Biz burada çok şeyi eleştirdik. Bunu benden daha iyi siz biliyorsunuz. Ama en çok sinir olduğum şeyler biri daha oluyor. Orkun Işıtmak ve Reynmen ortak projeler üretecekmiş. Yani dizi ve film dünyasını bu iki isimden daha çok hak eden yetenekler var. Tabi daha önceki bahsetmiş olduğum isimlerde tabi ki normal değil. Ama yine de bu iki isim en çok dikkatimi çekenlerden.

Ama bu kadarda değil. Asıl bomba geliyor. Tiktok fenomenlerinin üreteceği projeler yayınlanacakmış. Allahım sen sabır ver. Biz burada uğraşalım, bir yerlerimizi yırtalım sırf kendimizi göstermek için. Ama iki üç yeteneksiz insanların böyle sosyal medyalardan meşhur olup bizim sektöre de bulaşmaları kanser yapıyor. Belki de biz yanlış yapıyoruz. Fazla gurur yapıyoruz. Ama her ne olursa olsun, rakip olarak görmüyorum. Hatta fiziksel olarak bile görmüyorum . Tiktok fenomenleri benim için yoktan öte. Sırf bunun için Exxen’e nefret edebilirim.

İlginizi çekebilir : Blackpink: Light Up the Sky Netflix Belgeseli

MRG Film Rulosu esenlikler diler…

Exit mobile version