Forever and Ever Dizi Konusu, Oyuncuları ve Yorumlar

Forever and Ever dizi konusu, oyuncuları ve yorumlar -Çin dizisi

Forever and Ever dizi konusu, oyuncuları

2021 yapımı, romantik komedi türündeki Forever and Ever Çin dizisi yayınlanmasıyla izleyiciler tarafından büyük ilgi görmeyi başardı. Peki, Forever and Ever dizi konusu ve oyuncuları ne, yorumlar ne yönde ? İşte dizi hakkında tüm merak edilenler…

Çin yapımı dizi, 6 Eylül 2021 tarihinde Tencent ve iQiyi kanalları tarafından yayınlandı. Romantik komedi severler için harika bir tercih haline gelen seri, ekranların karşısına çıkmasının ardından kısa sürede gündeme gelmeyi başardı. Toplamda 30 bölümden oluşan dizi, IMDb sayfası açılmasına rağmen herhangi bir kullanıcı tarafından oylanmazken, MyDramalist üzerinden 392 kişini oyu ile 8,2 puan almayı başardı. Her bölümü ortalama 45 dakika süren yapım, tamamen Çince dilinde yayınlandı.

Dizinin yönetmenliğini Shen Yang yaparken, senaristlik görevinde ise Mo Bao Fei Bao bulunuyor. Dizinin başrol kadrosunda ise Allen Ren ve Bai Lu yer alıyor. Pazartesi, salı ve çarşamba olmak üzere haftada 3 gün yayına giren dizi, 4 Ekim 2021 tarihinde son bölümü yayınlayarak final vermesini tahmin ediyoruz. İşte Forever and Ever dizi konusu, oyuncuları ve yorumlar

Forever and Ever Dizi Konusu

Çin dizisi, son derece nazik olan kimya profesörü Zhou Sheng Chen ile endüstrinin en iyi seslendirme sanatçılarından biri olan Shi Yi’nin birlikte yaşamış oldukları maceraları anlatıyor. Birbirlerine ısınmaya çalışan iki genç, hayatının geri kalan zamanını birlikte eş olarak geçirmeye karar verirler. Ancak bu arada geleneksel işçilik ile korumaya çalışırken, sayısız engelle karşı karşıya kalırlar.

Forever and Ever Dizi Oyuncuları

İşte Çin yapımı dizinin oyuncu kadrosunda bulunan bazı isimler ve canlandırdıkları karakterler:

Forever and Ever Dizisi Yorumlar

Peki, diziyi genel olarak beğendim mi ? Seri, yine klasik Asya romantik komedisi desem yalan olmaz. Saçma sapan hikaye ve kötü sahneler ile dizi, tamamen hayal kırıklığı diyebilirim. Ben zaman pek bir şey beklemiyordum ancak bu beklentimin de aşağısındaydı. İzlemek isteyenler için tek tavsiyem, beklentinizi yüksek tutmayın. Daha fazla bu tarz Forever and Ever dizi gibi Çin yapımı romantik komedi dizisi incelemek isteyen var ise, Cute Programmer dizisini tavsiye ederim, tam size göre.

Dizi Fragmanı


Exit mobile version