Ganglands Dizi Konusu, Oyuncuları ve Yorumlar

Ganglands dizi konusu, oyuncuları ve yorumlar

Ganglands dizi konusu, oyuncuları

2021 yapımı, suç ve aksiyon türündeki Ganglands dizisi yayınlanmasıyla izleyiciler tarafından büyük ilgi görmeyi başardı. Peki, Ganglands dizi konusu ve oyuncuları ne, yorumlar ne yönde ? İşte dizi hakkında tüm merak edilenler…

Fransa yapımı dizi, 24 Eylül 2021 tarihinde Netflix tarafından yayınlandı. Suç ve aksiyon severler için harika bir tercih haline gelen seri, ekranların karşısına çıkmasının ardından kısa sürede gündeme gelmeyi başardı. Toplamda 6 bölümden oluşan dizi, IMDb üzerinden sayfası açılmasına rağmen herhangi bir seyirci tarafından oylanmadı. Her bölümü ortalama 45 dakika süren yapım, tamamen Fransızca dilinde yayınlandı.

Dizinin yönetmenliğini Julien Leclercq yaparken, senaristlik görevini ise Hamid Hlioua, Julien Leclercq, Dominique Baumard ve Isaure Pisani-Ferry gibi isimlerden oluşan toplamda 4 kişilik dev bir ekip üstleniyor. Serinin başrol kadrosunda ise Sami Bouajila, Tracy Gotoas ve Samuel Jouy bulunuyor. İşte Netflix Orijinal ürünü olan Ganglands dizi konusu, oyuncuları ve yorumlar

Ganglands Dizi Konusu

Dizi, yetenekli bir soyguncu olan Mehdi ile tecrübesiz hırsız Lean’ın başına gelen olayları konu alıyor. Ailesini uyuşturucu çetesinden korumak için başa geçen başarılı hırsız Mehdi, kendi uzman soyguncu takımını kurmaya başlar. Takımını hazır hale getiren Mehdi, uyuşturucu çetesi ile amansız bir çatışmanın ortasında kalır.

Ganglands Dizi Oyuncuları

İşte Fransa yapımı dizinin oyuncu kadrosunda bulunan bazı isimler ve canlandırdıkları karakterler:

Ganglands Dizisi Yorumlar

Peki, dizi genel olarak nasıldı ? Dizinin aslında hikayesi fena değil. Her ne kadar çok yaratıcı bir hikayeye sahip olmasa da izlerken izleyicileri sürüklüyor. Onun haricinde aksiyon sahneleri ve ara sahneleri izlerken de hiç sıkılmadım. Öte yandan oyunculuk performansları da fena değildi. Kısaca bir baş yapıt niteliği taşımasa d a izlenebilir hoş bir yapım olmuş. Daha fazla bu tarz Ganglands gibi aksiyon ve suç türündeki yapımlar izlemek isterseniz, Good Girls dizisini önerebilirim.

Dizi Fragmanı

Exit mobile version