Gecenin Dişleri Filmi Konusu, Oyuncuları ve Yorumlar

Gecenin Dişleri filmi konusu, oyuncuları ve yorumlar

Gecenin Dişleri filmi konusu, oyuncuları

2021 yapımı, aksiyon ve suç türündeki Gecenin Dişleri filmi, son zamanlarda büyük izlenme sayılarına ulaştı. Peki, Gecenin Dişleri filmi konusu ve oyuncuları ne, yorumlar ne yönde ? İşte film hakkında tüm merak edilenler…

Birleşik Krallık ve Amerikan yapımı film, 20 Ekim 2021 tarihinde Netflix Türkiye’de yayına girdi. Netflix Orijinal ürünü olan yapım, çıkmasının hemen ardından büyük ilgi ile izlendi. Toplamda 1 saat 47 dakikadan oluşan yapım, IMDb üzerinden 204 kişinin oyu ile 5,1 puan almayı başardı. Sadece 16 yaş ve üzeri izleyiciler için uygun olduğu belirtilen film, uluslararası piyasa da “Night Teeth” ismi ile yayına girdi. Tamamen İngilizce dilinde gösterime giren yapımın, Amerika’nın Kaliforniya eyaletinde çekimleri yapıldı.

Filmin yönetmenliğini Adam Randall yapıyorken senarist ve yazar kadrosunda Brent Dillon bulunuyor. Yapımın başrollerini ise Jorge Lendeborg Jr., Debby Ryan ve Lucy Fry üçlüsü oluşturuyor. İşet Gecenin Dişleri film konusu, oyuncuları ve yorumlar

Gecenin Dişleri Filmi Konusu

Night Teeth filmi, şoförlük yapan bir üniversite öğrencisi, gece hayatına atılmak isteyen iki gizemli kadının almasıyla başlar. Los Angelas’ta partilemek isteyen iki gizemli kadın, taksiye bindiğinde bambaşka bir kişiye bürünürler. Endişe duymaya başlayan genç şoför, gizemli kadınların niyetlerini ve tehlikeli yer altı dünyalarını öğrendiğinde hayatta kalmak için amansız bir mücadele ile karşı karşıya kalır.

Gecenin Dişleri Filmi Oyuncuları

İşte Birleşik Krallık ve ABD ortak yapımı filmin oyuncu kadrosunda bulunan bazı isimler ve canlandırdıkları karakterler:

Gecenin Dişleri Film Yorumlar

Peki, film genel olarak nasıldı ? Film başta fena olmasa da ortalarda baya çuvalladı diyebilirim. Bana kalırsa genel olarak vasat bir vampir filmi olmuş. Oyunculuk performansları da çokta iyi değildi. Sadece sahne dekorları ve sinematografi fena değildi onun haricinde baya kötüydü. Bana kalırsa hiç vaktinizi kaybetmeyin derim. Daha fazla bu tarz Gecenin Dişleri filmi gibi yapımlar izlemek isterseniz, Snabba Cash dizisine göz atabilirsiniz.

Film Fragmanı

Exit mobile version