GORA’dan Erşan Kuneri Dizi Oluyor

tarafından
191
GORA’dan Erşan Kuneri  Dizi Oluyor

Erşan Kuneri karakterini daha öncede G.O.R.A filminde görmüştük. Ve Erşan Kuneri artık dizi oluyor. Bugün ne kadar güzel bir gün. Tabi sen biraz geç okuyabilirsin ama benim için anlatayım. RTÜK bu sefer adil davrandı ve Yasak Elma’ya ve Esra Erol’a ceza kesti. Aslında çoğu dizinin yasaklanması bile lazım ama işte.

Mesela Maria ile Mustafa dizisi. Mustafa eve yabancı güzel kuma getiriyor. Ve evli karısının kumasıyla mücadelesini izliyor. Buna sanat, bunları yazan, yöneten, çekenlere sanatçı deniyor. Neyse ağzımızın tadı kaçmadan günün güzel haberi Erşan Kuneri.

Erşan Kuneri Dizi Olarak Geri Geliyor

G.O.R.A filmi aslında komedi olsa da Türkiye’nin en bilim kurgu ve fantastik evren filmlerinden birisi. Diğeri de zaten A.R.O.G. Zaten üç beş farklı olmayı cool sanan şahıslar dışında sevmeyen yoktur. Cem Yılmaz bir çok güzel karaktere hayat vermiştir. Yetişkin film sektörüne yön vermiş olan Erşan Kuneri ise bunlardan sadece biri. Bir kaç dakika süren sahnesi bile insanları gülmek kırıyor.

Erşan Kuneri Dizi Konusu Ne ?

erşan kuneri konusu

Peki dizi konusu ne ?Cem yılmaz sosyal medyadan yaptığı paylaşımlara göre dizi 8 bölümden oluşacak ve yetişkin filmlerin zirve yaptığı 75-78 yılları arasını kapsayan 3 yıllık bir serüveni kapsayacak. Ayrıca dijital platformlar da yayınlanması bekleniyor.

erşan kuneri dizi

Hâlâ dost muhabbetlerinde şakaları devam ediyor. Bu kadar sevilen karaktere zaten bir proje gelmese olmazdı. Bob Marley Faruk için şuan kesin bir bilgi yok. Fakat en azından bir iki bölüm olması hiç fena olmazdı.

Fakat burada da üzücü bir olay var. Bob Marley Faruk karakterini canlandıran Rasim Öztekin son zamanlarda yaşadığı sağlık sorunlarından dolayı emekliye ayrılmayı düşünüyor gibi. Kavuğunu teslim eden Rasim Öztekin’i en azından son bir kez daha Bob Marley Faruk olarak görmek iyi olurdu.

erşan kuneri ne zaman

Bu arada kavuğu teslim alan ise Arka Sokaklar’dan ya da Çakallar Danstan tanıdığımız Şevket Çoruh. Çok başarılı isimlerin emanet aldığı bu kavuk gerçekten oyunculuk için bence Türkiye sınırlarındaki en iyi ödül. Altın Kelebek falan hikaye. Gerçek şeref duyulması gereken makam. Tebrikler Şevket Çoruh.

Erşan Kuneri Ne Zaman Çıkıyor ?

Erşan Kuneri için tam bir yayın tarihi belirlenmemiş olsa da tahmini olarak 2022 yılı gözüküyor. Yerli bir platformda yayınlanacağı kesin. Zaten Cem Yılmaz da benim gibi düşündüğü için televizyonu şıkları içine bile dahil etmemiş. Aşırı sansür dayatması bir numaralı gerekçesi. Ama gene de kesin bir şey söz konusu değil. İlerleyen süreçlerde yine bu durumlardan ilk siz haberdar olacaksınız. Çünkü MRG okuyorsunuz.

İlginizi çekebilir : Amazon Prime’ın Yaptığı İlk Türk Dizisi Artı

MRG Film Rulosu esenlikler diler…