Hellbound 2. sezon ne zaman çıkacak ?

Hellbound 2. sezon ne zaman çıkacak

Hellbound 2. sezon ne zaman

2021 yapımı, suç ve fantastik türündeki Kore dizisi, çıkmasının hemen ardından büyük ilgi görmeyi başardı. Peki, Hellbound 2. sezon ne zaman çıkacak, konusu ne ? İşte dizi hakkında tüm merak edilenler…

Güney Kore yapımı dizi, ilk bölümleri ile izlenme rekorları kırmayı başardı. Sang-ho Yeon‘un yönetmenliğini yaptığı dizi, ilk sezonu ile beraber toplamda 6 bölümden oluşuyor. Senarist ekibinde Kyu-Seok Choi ve Sang-ho Yeon ikilisinin bulunduğu dizi, şimdiye kadar IMDb üzerinden 1,9 bin kişinin oyu ile 7,0 puan almayı başarırken, MyDramalist üzerinden ise 1397 kişinin oyu ile 7,6 puan almayı başardı. Her bölümü ortalama 50 dakika süren dizi, ünlü oyuncu kadrosu ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Netflix’te yayınlanan seri, büyük bir izleyici kitlesi oluşturmayı başardı. Şimdi ise izleyicilerin aklında tek bir soru var, Hellbound 2. sezon ne zaman çıkacak ?

Hellbound Konusu

Dizi, inanılmaz güçlere sahip olan doğaüstü varlıklar ile insanların amansız mücadelesini konu alıyor. Sıra dışı varlıklar tarafından kanlı bir şekilde cezalandırılmaya mahkum edilen insanlar için durum hiçte iyiye gitmez. Bu zorbalıkların bulunduğu ortam, ilahi adalet temelinde kurulan bir dini gruba zemin hazırlamasına fırsat tanır. Daha fazla dizi ile alakalı detaylı bilgi isterseniz, Hellbound dizi inceleme yazımızı ziyaret edebilirsiniz.

Hellbound 2. sezon ne zaman çıkacak ?

Şu anda bir 2. sezon için bir tarih vermek çok zor. Çünkü ne Netflix’ten ne de yapımcılardan devam sezonu ile alakalı bir açıklama gelmedi. Ancak, dizinin ilk sezonu çok fazla etkileşim aldığı için 2. sezonun gelme ihtimali yüksek. Yine de herhangi bir açıklama geldiğinde bir tahmin de bulunmak çok daha doğru olacaktır. Eğer ki bir Netflix ile yapımcılar anlaşıp yeni sezonun gelmesi söz konusu olursa, Hellbound 2. sezon 2022’nin son çeyreğinde yada 2023’ün başlarında Netflix ekranlarında olması muhtemel gözüküyor.

Dizi Fragmanı

Exit mobile version