Hellbound Dizi Konusu, Oyuncuları ve Yorumlar

Hellbound dizi konusu, oyuncuları ve yorumlar

Hellbound dizi konusu, oyuncuları

2021 yapımı, suç ve fantastik türündeki Hellbound dizisi, geçtiğimiz günlerde Netflix’te yayına girdi. Peki, Hellbound dizi konusu ve oyuncuları ne, yorumlar ne yönde? İşte dizi hakkında tüm merak edilenler…

Güney Kore yapımı, 19 Kasım 2021 tarihinde Netflix Türkiye’de yayına girdi. Netflix Orijinal ürünü olan yapım, yayına girmesinin hemen ardından büyük izlenmelere ulaştı. Toplamda ilk sezonu ile beraber 6 bölümden oluşan Hellbound dizisi, IMDb üzerinden 868 kişinin oyu ile 7,0 puan alırken, MyDramalist üzerinden 656 kişinin oyu ile 7,5 puan aldı. Her bölümü ortalama 50 dakika süren yapımın orijinal ismi ise “Jiok” olarak biliniyor. Korece dilinde gösterime giren dizinin çekimleri ise Güney Kore’nin sokaklarında tamamlandı.

Dizinin yönetmenlik koltuğunda Sang-ho Yeon otururken, senarist ve yazar kadrosunda ise Kyu-Seok Choi ve Sang-ho Yeon ikilisi bulunuyor. 18 yaş ve üzeri izleyiciler için uygun olan dizinin başrol ekibinde de Yoo Ah-in, Kim Hyun-joo ve Park Jeong-min üçlüsü yer aldı. İşte Hellbound dizi konusu, oyuncuları ve yorumlar

Hellbound Dizi Konusu

Dizi, inanılmaz güçlere sahip olan doğaüstü varlıklar ile insanların amansız mücadelesini konu alıyor. Sıra dışı varlıklar tarafından kanlı bir şekilde cezalandırılmaya mahkum edilen insanlar için durum hiçte iyiye gitmez. Bu zorbalıkların bulunduğu ortam, ilahi adalet temelinde kurulan bir dini gruba zemin hazırlamasına fırsat tanır.

Hellbound Dizi Oyuncuları

İşte Güney Kore yapımı dizinin oyuncu kadrosunda bulunan bazı isimler ve canlandırdıkları karakterler:

Hellbound Dizi Yorumlar

Peki, dizi genel olarak nasıldı ? Dizinin ilk fragmanını izlediğimde baya heyecanlanmıştım ancak ilk 2 bölümü izledikten sonra nedense pek beğenemedim. Sanki bilim kurgu ve aksiyonun dışına çıkılmış gibi geldi. Bilim kurgudan başka her şey vardı. Onun haricinde oyunculuklarda çok iyi değildi bence. Kısaca merak ettiyseniz başlamayı deneyebilirsiniz ancak çok büyük beklentileriniz olmasın. Daha fazla bu tarz Hellbound dizi gibi suç ve fantastik türündeki yapımlar izlemek isterseniz, Girl from Nowhere dizisini tavsiye edebilirim.

Dizi Fragmanı

Exit mobile version