Her (Aşk) Filmi Konusu, Oyuncuları ve Yorumları

Her (Aşk) filmi konusu, oyuncuları ve yorumlar

Aşk filmi konusu

2013 yapımı, romantik ve bilim kurgu türündeki film hemen herkes tarafından sevilip izleniyor. Peki, Her (Aşk) filmi konusu ve oyuncuları ne, yorumlar ne yönde ? İşte tüm merak ettikleriniz…

Amerikan yapımı film, 14 Şubat 2014 tarihinde sinemalar da vizyona girdi. Hem romantizm hem de bilim kurgu türündeki Her filmi, toplamda 2 saat 6 dakika sürüyor. Kadrosunda ünlü isimlerin bulunduğu yapım, IMDb üzerinden 8 puan almayı başardı. Popülerliğini 2014 yılından beri yitirmeyen film, son zamanlarda yeniden gündeme gelmeyi başardı.

Filmin yönetmenliğini ve senaristliğini Spike Jonze üstleniyor. Filmin başrol kadrosu ise Joaquin Phoenix, Scarlett Johansson, Amy Adams gibi ünlü ve başarılı oyunculardan oluşuyor. İşte Her filmi konusu ve oyuncuları…

Her (Aşk) Filmi Konusu

Film, Theodore’un bir yapay zeka ile olan aşkını anlatıyor. Eşi ile ayrıldıktan sonra büyük bir boşluğa düşen adam, çok mutsuz ve yalnız. Fakat gelişen teknoloji ile bir yapay zeka ile tanışıyor. Birbirlerini tanımayı çalışan ikili artık sevgili oluyorlar. Bu durumdan çok mutlu olan Theodore, nasıl bir oyunun içinde olduğunun farkında değildir.

Her (Aşk) Filmi Oyuncuları

İşte filmin oyuncu kadrosunda bulunan bazı isimler ve canlandırdıkları karakterler:

Her (Aşk) Filmi Yorumları

Peki, dizi genel olarak nasıldı ? Öncelikle romantizm olayına pek takılmayın. Aslında teknoloji ile insanların yalnızlaşmasına odaklanıyor. Yani bilim kurgu tarafı daha ağır. İnsanların duygularının hiçbir teknoloji ile karşılık bulamayacağını anlatan filmde oyunculuklar harika ötesi. Bana kalırsa sosyal medyada şuan bize bu filmi yaşatıyor çünkü gerçek sandığımız ilişkiler kurmaya çalışıyoruz ama sadece yalnızlık duygumuz sayesinde birilerine hem para kazandırıp hem de veri sağlıyoruz. Cidden bu filmi herkes izlemeli. Sinematik açıdan da çok başarılı bulduğum Her filmini son derece keyifle izledim ve herkese tavsiye edilir. Eğer bu film gibi romantik bilim kurgu türündeki yapımları seviyor iseniz, Göl Evi filmini şiddetle öneririm.

Film Fragmanı

Her (Aşk) filmi konusu, oyuncuları ve yorumları adlı yazılımızın sonuna geldik. Son olarak artık Telegram grubumuzu kuruyoruz. Burada birçok film hakkında sohbetler olacak, yardımcı linkler olacak, yani biz MRG tayfaya ait bir ilk sosyal topluluğumuz olacak. Daha yeni açtık ve birçok eksiği mevcut fakat kısa zaman içinde bağımlısı olacağınız bir grup olacak. Erkenden katılmak için hemen tıkla.

MRG Film Rulosu esenlikler diler…

Exit mobile version