House of the Dragon Oyuncuları ve Çıkış Tarihi

tarafından
126
House of the Dragon Oyuncuları ve Çıkış Tarihi

House of the Dragon adlı Game of Thrones yapımcıları tarafından yapılması beklenen yeni dizi geliyor. Şuan MRG’desiniz. Çoğu kişinin muhtemelen izlediği ama kesin adını duyduğu bir yapım olan Game of Thrones’un yaratıcılarından aynı sinematik evrende geçen House of the Dragon dizisinden bahsedeceğiz. Üstüne üstlük bir de kültleşmiş o efsane yapımdan ve yapılması muhtemel olan dizisinden bahsedeceğiz. Bugün Aslında Dündü.

House of the Dragon Oyuncuları

  • Miguel Sapochnik
  • George R.R. Martin
  • Ryan J. Condal
House of the Dragon oyuncuları

Tabi şuan için pek fazla oyuncu yok ama oyuncu seçimlerine başlandı. Rhaenyra Targaryen ve Alicent Hightower’u karakterlerini oynayabilecek oyuncular aranıyor.

House of the Dragon konusu

House of the Dragon Ne zaman Çıkıyor ?

Peki House of the Dragon ne zaman çıkıyor ? Öncelikle birazcık şu Game of Thrones sevenlerin merakını giderelim. Bildiğiniz gibi 8 sezon süren bu yapım çokta tatmin etmeyen bir sonla bitmişti. Ama merak etmeyin yerini dolduracak dizi geliyor. Ve muhtemelen de 2022 yılı gibi seyirciyle buluşacak. Yani biraz beklemek lazım.

House of the Dragon Konusu Ne ?

Game of Thrones ile aynı sinematik evrende geçecek olan yeni dizi bu tatminsizliği dolduracak gibi. Peki bu dizi neyi konu alacak ? GOT’dan tam 300 yıl öncesini konu edinecek. Targaryen Hanesi’ni anlatacak.

Peki bu kadar uzun zaman sonra yayına girecek olan dizinin neden şimdi haberi yapılıyor? Bu soru emin olun sadece Hindistan ve Türkiye’de belli bir kesimin soracağı bir soru. Çünkü bu iki ülkede de diziler yayına bir ay kala karar veriliyor, bir hafta kala haber veriliyor. Bir yıl yayında kalıyor. Ve bu döngü böyle devam ediyor. Kombinasyon sorusu gibi sürekli partnerler değişiyor. Hikayeler hep monoton. Türk TV’si yoruyorsun be kardeşim. Aynen kardeşim şakalar Reddit’ten. İnstagram yakında yasaklanır, o yüzden buralarda devam.

Süpriz Dizi – Bugün Aslında Dündü

bugün aslında dündü

Bu film 1993 yapım. Yani 27 yıl oldu. Bunu unutmayın. Romantik komedi türünün bence atası bu filmdir. Ama ilginç hikayesi zaten insanı içine çekiyor. Peki son 27 yılda kaç tane Türk komedi-romantik film çıktı? Saymaya üşendim. Ama ben 100 kadar tahmin ediyorum. TV dizileri de dahil. Bunun %80’i öncelikle romantik komedi olduğunu kanıtlamak zorunda. %10’u fena değil ama yoklukta belki izlenebilir. Geri kalan %10 ise çok demem ama iyi yapımlardı.

Sonra bana hakaret ediyorsunuz işte “neden hep Türkleri kötülüyorsun, yoksa ajan mısın? “  falan. Arkadaş böyle deşifre olmak istemezdim ama üzdü. Yemin ediyorum şuan keşke DJ Dikkat bana isotçuların nasıl isot yaptıklarını gösterse. Daha az kırıcı olurdu.

Neyse kankalar şaka bir yana size böyle güzel iki yapımın müjdesini vermek kim ne derse desin mutlu ediyor. Sizden de sadece ufak bir ricam var sol alt köşede çıkan kırmızı zile eğer tıklar iseniz her yayında size bildirim gelir. Hani teşvik amaçlı değil ama zaten kısa kısa derdimizi anlatmaya çalışıyoruz burada. 2 günde bir bize de umarım ayıracak bir 5 dakikanız vardır. Her şey gönlünüzce olsun kankalar.

MRG Film Rulosu esenlikler diler…