Hükümsüz 5. Bölüm ne zaman çıkacak ?

Hükümsüz 5. bölüm ne zaman

Hükümsüz 5. bölüm ne zaman çıkacak

Acun Ilıcalı’nın yeni platformu olan Exxen’de yayınlanan Hükümsüz dizisi herkes tarafından severek izleniyor. Peki, Hükümsüz 5. bölüm ne zaman yayınlanacak ? İşte tüm detaylar…

Dizinin yönetmeni GORA, Yahşi Batı ve Vizontele gibi birçok başarılı yapımın da yönetmeni olan Ömer Faruk Sorak olurken, filmin yapımcısı ise Ayla ve Müslüm’ün yapımcılığını üstlenen Mustafa Uslu oluyor. Başrol karakterini de Burçin Terzioğlu oynayacak. IMDb puanı da 6,8 olarak belirlenmiş. Daha fazla bilgi için Hükümsüz dizi inceleme yazımızı ziyaret edebilirdiniz.

Hükümsüz 5. Bölüm ne zaman ?

Bir kaç saat önce Hükümsüz dizisinin dördüncü bölümü yayınlandı. Ve şuan en çok merak edilen konu 5. Bölüm ne zaman gelecek? Bildiğiniz gibi Exxen alışık olduğumuz haftalık yayın yapmıyor. Ve kesin bir tarih belirtilmediği için net bilgi yok fakat bizim geçmişe dönük gözlemlerimize göre yeni bir bölümün ne zaman geleceğini tahmin ettik.

5. bölüm için en iyimser tahmin şubat ayının ilk haftasında olacağı. Hatta net bir tarih vermek gerekirse ayın 4. veya 5. günü Hükümsüz dizisinin 5. bölümünü izleyebiliriz.

Hükümsüz Dizisi Konusu

Baş karakterimiz bir avukat ve fragmandan anladığımız kadarıyla da kadın cinayetlerine ve çocuk gelinlerin davaları ile daha yakından ilgileniyor. Maalesef hem ülkemizde hem de dünyada kadın cinayetleri azımsanmayacak kadar fazla. Hatta çoğunun ceviz kabuğunu doldurmayacak sebeplerinin olması, hatta ve hatta zanlıların ve ya bir numaralı şüphelilerin serbest olması içimizi yakıyor.

Dizi Fragmanı

Son olarak Face Changer kullanıma açıldı. Elraenn, Pqueen, Kendine Müzisyen, Wtcn, Enes Batur, Cem Yılmaz gibi daha fazla fenomen ve ünlü isimler ya Hollywood filmlerinde oynasaydı nasıl olurdu, dedik ve bunu eğlenceli bir uygulamaya dönüştürdük. Tıkla ve sende keşfet. Her daim iyi seyirler dilerim.

MRG Film Rulosu esenlikler diler…

Exit mobile version