İhbar Filmi Konusu, Oyuncuları ve Yorumlar

İhbar filmi konusu, oyuncuları ve yorumlar

İhbar filmi konusu ve oyuncuları

2021 yapımı, aksiyon drama ve gerilim türündeki İhbar filmi, geçtiğimiz günlerde Netflix’te yayına girdi. Peki, İhbar filmi konusu ve oyuncuları ne, yorumlar ne yönde ? İşte film hakkında tüm merak edilenler…

Hindistan yapım film, 19 Kasım 2021 tarihinde Netflix Türkiye’de yayına girdi. Netflix Orijinal ürünü olan yapım, çıkmasının hemen ardından büyük kitlelere ulaşmayı başardı. Toplamda 1 saat 44 dakika süren İhbar filmi, IMDb üzerinden şu anlık 3 bin kişinin oyu ile 10 puan alarak inanılmaz bir başarıya imza attı. Hindistan’da çekimleri tamamlanan filmin orijinal isminin “Dhamaka” olduğu biliniyor. Hintçe gösterime giren yapım, 13 yaş ve üzeri herkes için uygun olduğu belirtildi.

Filmin yönetmenlik ekibinde Ram Madhvani bulunurken, senaristlik koltuğunda ise Ram Madhvani ve Puneet Sharma ikilisi bulunuyor. Yapımın başrol kadrosunda ise Kartik Aaryan, Amruta Subhash ve Mrunal Thakur üçlüsü yer alıyor. İşte İhbar filmi konusu, oyuncuları ve yorumlar

İhbar Filmi Konusu

Film, eskiden televizyonda haber sunan bir radyocunun inanılmaz hikayesine odaklanıyor. Eskiden pek çok kez televizyonda haber sunma şansı yakalayan radyocu, program esnasında bir tehdit telefonu alınca eski işine dönmek içi bir fırsat yakalamış olur. Ancak, onu rahatsız eden bir şey vardır. Acaba vicdanını yenebilecek mi ?

İhbar Filmi Oyuncuları

İşte Hindistan yapımı filmin oyuncu kadrosunda bulunan bazı isimler ve canlandırdıkları karakterler:

İhbar Filmi Yorumlar

Peki, film genel olarak nasıldı ? Yani ilk olarak şunu söylemeliyim 10/10’luk bir yapım değildi bana göre. Film genel olarak fena değildi ama bir Hint yapımına göre üst düzeydeydi. Onun haricinde oyunculuk performansları ve sinematografi kalitesi de gayet yeterli seviyedeydi. Bu tarz aksiyon yapımlarından hoşlanıyorsanız, izleyecekler listenize eklemeniz önerilir. Daha fazla İhbar filmi gibi bu tür aksiyon ve gerilim türündeki yapımlar izlemek isterseniz, Without Remorse filmini tavsiye ederim.

Film Fragmanı

Exit mobile version