Invincible Dizi Konusu ve Yorumu

Invincible dizi konusu ve yorumu

Invincible dizi konusu

2021 yapımı, aksiyon ve macera türündeki animasyon dizisi geçtiğimiz günlerde yayınlandı. Peki, Invincible dizi konusu ve yorumu ne ? İşte dizi hakkında tüm merak ettikleriniz…

Amerikan yapımı dizi, 26 Mart 2021 tarihinde Amazon Prime Video’da yayın hayatına başladı. Süper kahraman türündeki yetişkin animasyon dizisi 8 bölümden oluşacak. Haftalık yayın yapacak olan seri, şimdiden 3 bölümü yayınladı. Çizgi romandan uyarlanan yapım, IMDb üzerinden 9,0 gibi harika bir puan almayı başardı.

Serinin yönetmenliğini Jeff Allen yaparken senaryosunu aynı zamanda çizgi romanında yazarı olan Robert Kirkman ile birlikte Ryan Ottley ve Cory Walker kaleme aldı. Serinin seslendirmelerini ise Steven Yeun, Sandra Oh ve JK Simmons gibi ünlü sesler yapıyor. Her bölümü ortalama 42 ile 48 dakika arası süren seri, Metacritic eleştirmenlerinden ise 100 üzerinden 72 aldı. İşte Invincible dizi konusu ve yorumları…

Invincible Dizi Konusu

Seri, Mark adındaki gencin hikayesini konu ediniyor. Babası Nolan, gelmiş geçmiş en güçlü süper kahraman olması haricinde normal bir gençtir. 17 yaşına girmesi ile Mark güçlerini fark etmeye başlar ve babası Nolan’ın vasiyeti yerine getirmek için ant içer.

Invincible Dizi Yorumu

Çıkmasından çok sonra haberim olmasına baya şaşırdım çünkü baya bekleyen bir kitle varmış. İlk 3 bölüm yayınlama fikri ise başarılı çünkü sadece ilk bölümü izlesem saçma gelirdi. Rick and Morty ve Bojack Horseman’dan sonra böyle güzel bir animasyon izlemek hoş. Basit teması ve görsel kalitenin değil hikayenin önemli olduğunu kanıtlayan bir yapım. Sonuna kadar tavsiye edilir. Invincible dizi inceleme yazımızın sonuna geldik. Bu tarz süper kahraman dizilerinden hoşlanıyor iseniz, The Boys dizisini kesinlikle öneririm.

Dizi Fragmanı

MRG Film Rulosu esenlikler diler…

Exit mobile version