İzleyenlere Mutluluk Veren 5 Film Önerisi

tarafından
156
İzleyenlere Mutluluk Veren 5 Film Önerisi

Mutluluk veren 5 film önerisi adlı listemizde defalarca izlemek isteyeceğin, izlediğinde ise kendini harika hissedeceğin 5 film bulunuyor. Daha fazla seni bekletmeden işte mutluluk veren 5 film…

İzlediğinizde Mutluluk Veren 5 Film !

1 – We Are The Millers(2013)

mutluluk veren filmler

Bu film benim en sevdiğim masumane yasadışı filmi. Senaryosu cidden hoşuma gidiyor. Şimdi bizim bir uyuşturucu satıcısı ya da halk deyimiyle torbacı bir abimiz var. Bu abimiz düzenli olarak köse başı bekleyen kimsenin etlisine sütlüsüne karışmayan kendine nazır bir adam. Ama soyulunca işler sıkıntıya giriyor. Böyle olunca abimiz tedarikçisine borçlanıyor. Tedarikçi ise krizi değerlendirip Meksika sınırından geçmesi gereken malları getirmesini istiyor. Dikkat çekmemek için abimiz ne yapıyor? Sahte bir aile kuruyor hacı. Ama ne aile. Karısı normalde striptizci çocuklarda yasa dışı işlere hakim tipler. Film genel olarak bu kurmaca ailenin güneye doğru olan yolculuğunu anlatıyor. Kesin izle lütfen.

2 – It’s Complicated (2009)

mutlu filmler

Bu filmi izleyenler ikiye ayrılır. Biz bile ekip içinde zıtlaştık. Kimisi film de yaşananları saçma kimisi ise elitliğin pik noktası diyor. Bizim bir ablamız var. Bu abla, çocukları ve eski kocası dostça yaşıyorlar. Film de oğlunun üniversite mezuniyetinde bir araya gelen ablamız ve kocası ayrılmalarından sonra ilk defa birbirlerini bu kadar önemsiyorlar. Ama ufak bir sorun var. Eski kocası başkasıyla evli kendisinin de flörtü var. Daha fazlası spoiler olur. İyi seyirler.

3 – The Holiday (2006)

Bu filmi normalde mutluluk veren 5 film listesine almayacaktım ama baktım başka listede yer bulamayacak araya sokuşturdum. Bu film bir internet sitesinin gazabı mı desem lütfu mu desem bilemedim ama işte ev takas sitesinde hayatlarına eğlence katan iki kadının aşk hayatlarıyla sınava sokulduğu, ilginç komik tek bir hikayeye değil daha detaylı işlenmiş bir absürt ilişkiler filmi. Kesinlikle mutluluk verecek bana güvenin.

4 – Florence Foster Jenkins (2016)

mutlu filmler

Bu filmi eklememin sebebi ise günümüz müzik dünyasındaki gereksiz ve kalitesiz kalabalığı yansıtması. Florence Foster Jenkins zamanında gerçekten yaşamış olan bir kadın. Bu filmin ilginç hayatını konu edinen filmde Jenkins zengin bir kadın ve babasından miras olan müzik salonunun da verdiği cesaretle opera sanatçısı olmaya karar verir. Ne nota bilen ne de sesi güzel olan Jenkins bu yolda eşinin ve piyanistinin yardımıyla eğlenceli ve müzik dolu günler geçirir.

5 – Love Actually (2003)

Bu yapım şahsen insanların aşk karşısında ne kadar eşit olduklarını zengin kız fakir oğlan hikayelerinin kendi çapında ne kadar saçma olduğunu anlatıyor. 10 farklı aşk hayatını anlatan film aslında basit. Bence hatta çok ama çok basit. Ama bu başarısız olduğunu asla göstermez. 10 üzerinden 6 yani. Bu arada ilk defa puan veriyorum.

İzlediğinizde mutluluk veren 5 film adlı listemizin sonuna geldik herkese iyi seyirler.

İlginizi çekebilir : Haluk Bilginer’in Başrol Oynadığı Filmler

MRG Film Rulosu esenlikler diler…