Jirisan Dizi Konusu, Oyuncuları ve Yorumlar

Jirisan dizi konusu, oyuncuları ve yorumlar

Jirisan dizi konusu, oyuncuları

2021 yapımı, gizem ve gerilim türündeki Jirisan dizisi, geçtiğimiz günlerde yayına girdi. Peki, Jirisan dizi konusu ve oyuncuları ne, yorumlar ne yönde ? İşte dizi hakkında tüm merak edilenler…

Güney Kore yapımı dizi, 23 Ekim 2021 tarihinde tvN ve iQiyi kanallarında gösterime girdi. Toplamda 16 bölümden oluşan seri, 12 Aralık 2021 tarihinde son bölümü de yayınlayarak final vermeyi planlıyor. Çıkmasının hemen ardından büyük izleme sayılarına ulaşan Jirisan dizisi, IMDb üzerinden 91 kişinin oyu ile 9,2 puan alırken, MyDramalist üzerinden 461 kişinin oyu ile 8,8 puan almayı başardı. Her bölüm ortalama 1 saat 10 dakika süren seri, cumartesi ve pazar günleri olmak üzere haftada 2 bölüm yayınlayacak.

Dizinin yönetmenliğini Lee Eung Bok yaparken, senarist kadrosunda ise Kim Eun Hee bulunuyor. Yapımın başrol ekininde de Jun Ji Hyun, Joo Ji Hoon ve Kim Young-ok üçlüsü bulunuyor. İşte Jirisan dizi konusu, oyuncuları ve yorumlar…

Jirisan Dizi Konusu

Dizi, bir ulusal parkın koruyucularının ve diğer çalışanların gizemli hikayesini konu alıyor. Jiri dağının yükselen manzarasının arka planında kalan bu yapım, daha keşfedilmemiş ve gizemli bölgelerine tırmanan ulusal parkın özel görevlileri ve diğer yardımcı çalışanların başına gelen hikayeyi özetliyor.

Jirisan Dizi Oyuncuları

İşte Kore yapımı dizinin oyuncu kadrosunda bulunan bazı isimler ve canlandırdıkları karakterler:

Jirisan Dizisi Yorumlar

Peki, dizi genel olarak nasıldı ? Dizi aslında ilginç bir hikayeye ve ortama sahip. Daha 2 bölüm izlememe rağmen genel anlamda beni baya sardı diyebilirim. Oyunculuk performansları ve sinematografi kalitesi de gayet iyiydi. Kısaca meraklıysanız benim gibi kesinlikle tavsiye ederim. Daha fazla bu tarz Jirisan dizi gibi yapımlar izlemek isterseniz, The Stranger dizisini tavsiye ederim.

Dizi Fragmanı

Exit mobile version