John Wick 4 ve 5 Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

John Wick 4 ve 5

John Wick 4 ve 5

John Wick 4 ve John Wick 5 ile ilgili bazı haberler duydum. Daha önceden John Wick 4 için paylaşım yapmıştım. Ama daha 4. Serisi seyirciyle buluşmadan 5. filmi hakkında bazı bilgiler bazı dedikodu kaynamaya başladı. İşte aksiyonun krallarından John Wick.

John Wick serisinin 1, 2 ve 3. filmlerini de keyifle izlemiş biri olarak öncelikle belirtmeliyim ki ben bu kadar uzun bir seri beklemiyordum. Çünkü efsane denebilecek filmler genelde üçleme yaparlar. Yani üç filmde seri biter. Keanu Reeves abimizin örneğin Matrix üçlemesi gibi. Gerçi seneye de 4. Film çıkacak. Duymayanlar için İşte Matrix 4.

John Wick 4 Ne Zaman Çıkacak ?

Akıllarda ki tek soru var biliyorum. John Wick 4 ne zaman çıkacak ? Filmin şuan için vizyon tarihi 27 Mayıs 2022 gösteriliyor.

İşin ilginç kısmı 4. filme bu kadar güvenip de 5. film için senaryo ve set hazırlamak ne kadar akıl karı iş!  Keanu abimizin de bu yoğunlukta çalışmayı da kabul ettiğini bilmek çok ilginç. Yani kankalar bu çok ilginç bir olay. Ama bu kadar sıklıkla yapılan işler genelde gaz kaçırır. Yani Türk sinemasının bir çok yapımı gibi başta şah sonradan şakraban olur. En çokta buna üzüleceğim. Çünkü cahil birisi gidecek 1, 2, 3, dururken 4’ü izleyecek ve kötü diyecek. Sonra onlara olayı anlatmaya çalışacaksın.

John Wick 5 Ne Zaman Çıkacak ?

John Wick 4 ve John Wick 5 arka arkaya çekilmesi planlanıyor. Peki John Wick 5 için gösterilen vizyon tarihi ne ? Aslında şuan için gösterilen tam bir tarih yok. Ama bana kalırsa 5. filmi de çok bekletmezler gibi.

Zaten galiba bende aynı dertle yakınacağım. Şimdi John Wick hayranları bana kızacak ama 4 ve 5 çerezlik film olacak gibi. 3. Filmde alt takımlara vurma rekoru kırılmıştı. Birde en çok insan öldürülen filmdi. Kıyamet filmleri falan hariç. Objektif karşısında gösterilen. Yaklaşık 1200 kişiyi wicke wicke giden abimiz 4 ve 5’te daha ne yapabilir. Yani az çok bu sektörde üretim ve tüketim yapmış birisi olarak umudum çok düşük. Bir efsanenin böyle harcanması üzüyor.

Son olarak da arkadaşlar bir konuya aydınlık getirelim. Yazıları çok geç görüyoruz. Olayları kaçırıyoruz diyen bir arkadaşımız mail attı. Arkadaşlar haberiniz olsun günde bir yayın yapmaya çalışıyorum. Birde sol alt köşede bildirim butonu var isterseniz aktifleştirip sinema ve dizilere dair her şeye anında hakim olabilirsiniz. Her şey gönlünüzce olsun.

İlginizi çekebilir : Deadpool 3 Film Çıkış Tarihi ve Oyuncuları

MRG Film Rulosu esenlikler diler…

Exit mobile version