Johnny Depp Filmleri – Rol Aldığı En İyi 15 Filmi

Johnny Depp Filmleri

Johnny Depp Filmleri

Selam kankalar. Bugün sizlerle Hollywood yakışıklısı bir isimin filmlerini sizlerle paylaşacağım. Bu yakışıklı isim tam bir zaman savaşçısı. Ama ne kadar da yetenekli olsa da bazen değer görmeyebiliyor insan. İşte Johnny Depp filmleri sizlerle.

Mutlaka İzlemeniz Gereken En İyi 15 Filmi – Johnny Depp Filmleri

Öncelikle kankalar, Johnny Depp hala oscar almadığı gerçeğine değinmeden olmaz. Bakın gerçekten Johnny Depp tüm zorlu rolleri ustalıkla hep işin üstesinden geliyor. Bu arada Oscar ödülü vermek için alanında uzman farklı ülkelerden 8000 kişinin oylamasına sunuluyor. Ama bence artık bir şeyler vermeleri lazım.

Zaman savaşçısı kendisi çünkü şuan 57 yaşında. 57… Abi kafayı yiyeceğim. Nasıl olur? Bu adam zaten her zaman muhteşem karizma bir adam. Ama her şeye rağmen yaşlanır insan. Gel gör ki hala taş gibi abimiz. Kendisini iyice övdük. Peki performansı nasıl ? İşte birbirinden güzel Johnny Depp filmleri:

1 -Benny & Joon (1993)

Bu film gerçekten çok güzel ve çok kafa karıştırıcı. Yani tür olarak romantik mi, komedi mi, dram mı? Hala karar verilemiyor. Filmi kısaca özetlemek gerekirse bir akıl hastası olan genç bir kızın, Buster Keaton özentisi bir adamla olan aşk serüvenini anlatıyor. Kesinlikle izlemenizi tavsiye ederim.

2 -Sweeney Todd (2007)

Normal de bu filmin adı çok uzun ama bende çok üşengeç bir insanım. Film ise müzikal ve gerilime ağırlık vermiş yüksek tansiyonlu bir film. Sweeney Todd’un Mrs. Lovett’e gidip gel beraber bir berber dükkanı açalım demesiyle başlıyor. Aynen bir tekerlemeden film yapmış adamlar.

3 -Karayip Korsanları Serisi

İşte muhteşem bir seri. Baş rolünde Jack Sparrow’u canlandıran abimiz belki de ülkemizde en çok bu film sayesinde tanındı. Jack rolü gerçekten basit bir tipleme değil, yani bunu Türk oyuncularından oynayabilecek nerdeyse kimse yok. Bazen bu adamın ya harbiden şizofren yada dahi olma ihtimali aklımdan çıkmıyor.

4 -Donnie Brasco (1997)

Türkiye’de bu film Köstebek adı ile yayınlandı kankalar. Bu film gene yaratıcılık açısından benim bayıldığım bir film. Klişeleri yıkmış bir film. Bu filmde bir FBI ajanı mafyaya çökertmesi için sızıyor. Fakat bu FBI ajanı bu illegal dünyada iyi para var lan. Biz anca memur maaşı diyor. Güzel bir suç ve aksiyon filmi. Şiddetle tavsiye edilir.

5 -Gilbert Grape Ne Yiyor? (1993)

Yine Johnny Depp`in parlak olduğu bir döneme ait film. Ama bu sefer yalnız değil. Yanında eski çocuk star Leonardo Dicaprio var. Ve dram türünde olan film yine bu ikilinin muazzam performansı ile izleyici alıp götürüyor. Ve bu film şuan Youtube üzerinden ücretsiz izlenebilir. Hiç anlatmayayım yoksa tadı kaçar. Tek isteğim gir ve izle. Her zaman olduğu gibi pişman olmayacağınız bir film.

Bu filmler şiddetle tavsiye ettiğim filmlerdi. Bu yüzden o kadar çok üstünde durdum. Yoksa Johnny Depp için ne zaman yeter ne yürek. Şuana kadar yaptığı olmasa da bir kaç işini daha sıralayayım. Aralarında bir kaç animasyon film de var. Sakın animasyon çocuk işidir demeyin. Bu işler harika.

Şimdilik bu kadar yeterli arkadaşlar. Bunlar seçilmiş filmler. Ve aralarından illaki size göre bir film kesin vardır. Birde kısa açıklama yapalım. Biliyorsunuz normalde çok nadir böyle toplist yapıyorum. Bunun sebebini ise açıklıyorum. Çünkü gündemde içerik değeri taşıyan hiç bir şey yok. Tabi ki piyasaya güven veren ve TL’nin %5 değer kazanmasını sağlayan boş koltuk reis hariç.

İlginizi çekebilir : İzleyenlere Mutluluk Veren 5 Film Önerisi

MRG Film Rulosu esenlikler diler…

Exit mobile version