Just Beyond Dizi Konusu, Oyuncuları ve Yorumlar

2021 yapımı korku ve fantastik türündeki Just Beyond dizisi, geçtiğimiz günlerde izleyicilerle buluştu. Peki, Just Beyond dizi konusu ve oyuncuları ne, yorumlar ne yönde ? İşte dizi hakkında tüm merak edilenler…

Amerikan yapımı dizi, ilk kez 13 Ekim 2021 tarihinde Disney Pus’ta vizyona girdi. Korku ve fantastik severler için harika bir tercih haline gelen seri, IMDb üzerinden 469 kişinin oyu ile 5,9 puan almayı başardı. İlk sezonu ile beraber toplamda 8 bölümden oluşan seri, İngilizce dilinde gösterime girdi. Her bölümü ortalama 24 dakika süren dizinin çekimleri Amerika’nın Georgia eyaletinde yapıldı. Ayrıca yapım “al otro lado del instituto” ismi ile de biliniyor.

Dizinin yönetmenliğini David Katzenberg, Marc Webb, Patricia Cardoso, Anna Mastro, Antonio Negret ve Ryan Zaragoza yaparken, senarist kadrosunda ise Nneka Gerstle, Seth Grahame-Smith, Mitali Jahagirdar, R.L. Stine, Sarah Wise, Courtney Perdue, Rob Rosell, Baindu Saidu ve David Walpert yer alıyor. İşte Just Beyond dizi konusu, oyuncuları ve yorumlar

Just Beyond Dizi Konusu

Dizi, her bölümü ile farklı farklı fantastik olayları ve gizemli hikayeleri konu alacak. Her bölümü ile farklı konulara odaklanan yapım, fantastik uzaylı hikayelerinden tutunda paranormal olaylara kadar her türlü gizemli ve tuhaf hikayeyi anlatmayı amaçlıyor. Dizi R.L Stine’nin çizgi romanlarından uyarlanmıştır.

Just Beyond Dizi Oyuncuları

İşte ABD yapımı dizinin oyuncu kadrosunda bulunan bazı isimler ve canlandırdıkları karakterler:

Just Beyond Dizisi Yorumlar

Peki, dizi genel olarak nasıldı ? Dizi izlerken genel olarak keyif aldım diyebilirim. Gerek hikaye akışı olsun gerek dekorlar olsun o dönemin havasını izleyiciye başara ile katmış. Onun haricinde oyunculuk performansları da hiç fena değildi doğrusu. Bana kalırsa en kısa zamanda izlemenizi tavsiye ederim. Daha fazla bu tarz Just Beyond dizi gibi yapımlar izlemek isterseniz, Them dizisini tavsiye ederim.

Dizi Fragmanı

Exit mobile version