Kimse Sağ Çıkmayacak Filmi Konusu, Oyuncuları ve Yorumlar

Kimse Sağ Çıkamayacak filmi konusu, oyuncuları ve yorumlar

Kimse Sağ Çıkamayacak filmi konusu, oyuncuları

2021 yapımı, gizem ve korku türündeki No One Gets Out Alive filmi, büyük ilgi ile izlenmeyi başardı. Peki, Kimse Sağ Çıkmayacak filmi konusu ve oyuncuları ne, yorumlar ne yönde ? İşte film hakkında tüm merak edilenler…

Birleşik Krallık yapımı film, 29 Eylül 2021 tarihinde Netflix’te yayına girdi. Netflix Orijinal ürünü olan yapım, çıkmasının hemen ardından izleyicilerle buluştu. Toplamda 1 saat 25 dakika süren yapım, IMDb üzerinden sayfası açılmasına rağmen henüz bir kullanıcı tarafından oylanmadı. Tamamen İngilizce dilinde gösterime giren yapımın çekimleri Romanya’da tamamlandı. Ayrıca film, uluslararası piyasa da “No One Gets Out Alive” ismi ile vizyona girdi.

Filmin yönetmenliğini Santiago Menghini yaparken, senarist ve yazarlık görevini ise Jon Croker, Fernanda Coppel ve Adam Nevill üstleniyor. Filmin başrol kadrosunda da Cristina Rodlo, Marc Menchaca ve David Figlioli yer alıyor. İşte Kimse Sağ Çıkmayacak film konusu, oyuncuları ve yorumlar

Kimse Sağ Çıkmayacak Filmi Konusu

No One Gets Out Aliver filmi, Meksikalı bir göçmen kadının sessiz bir pansiyonda kalırken yaşadıkları korkunç anları konu alıyor. Meksikalı bir kadın, Cleveland’da kaçak şekilde gelir. Cleveland’da hali hazırda eski ve köhne bir pansiyonda kalır. Pansiyonda, şiddetli çığlık sesleri ve korkunç hayaller görmeye başlar.

Kimse Sağ Çıkmayacak Filmi Oyuncuları

İşte Birleşik Krallık yapımı filmin oyuncu kadrosunda bulunan bazı isimler ve canlandırdıkları karakterler:

Kimse Sağ Çıkmayacak Filmi Yorumlar

Peki, film genel olarak nasıldı ? Film, her ne kadar “perili ev” klişesi olsa da açıkçası ben izlerken keyif aldım. Özellikle oyunculuk performansları ve sinematografi gayet iyiydi. Çoğu sahnede, filmin karanlık havasını hissedebiliyorsunuz. Kısaca, korku filmlerinden hoşlanıyorsanız en kısa zamanda izlemeye başlayabilirsiniz. Daha fazla bu tarz Kimse Sağ Çıkmayacak filmi gibi korku türündeki yapımlar izlemek isterseniz, Habis filmini izleyebilirsiniz.

Film Fragmanı

Exit mobile version