Kırmızı Oda Dizisi Artık Yayında

tarafından
167
Kırmızı Oda Dizisi Artık Yayında

Kırmızı Oda adlı TV8’in yeni dizisi artık yayında… Selam kankalar. Uzun zamandır gözden ıraktım. Umarım gönülden ırak olmamışızdır. Her şey eninde sonunda açıklığa kavuşacak fakat şimdi bizi asıl umutlandıran şey Kırmızı Oda.

kırmızı oda konusu

Uzun zamandır Türk Televizyon Kanallarında hiç kaliteli dizi olmadığını söylerim. Ama sanırım bu isyanlarımız ve dijital platformlara yönelişimiz kanalları kaliteye zorlamış olmalı. Bu dizi aslında bana kalırsa tamamen kalite kokan bir iş değil. Çünkü ağır dram işlenen bir dizi. Ama güzel kısmı aşk yok.

Kırmızı Oda Dizi Konusu Ne ?

kırmızı oda dizisi

Son olarak benim pek sevmediğim ama zorunluluk olan kısım. Kırmızı Oda dizisinin konusu ne ? Dizi bir psikoloğun not defteri gibi aslında. Kırmızı bir Oda var ve hastalar buraya gelip hayatlarında olup bitenleri anlatıyor. Hastalar orada kimseye söyleyemedikleri sırlarını Kırmızı odada paylaşıyor.Söylenenlere göre gerçek hikayeler anlatılıyormuş. İlk izlenimim olumlu yönde olsa da bunun uzun süre devam edeceğini sanmıyorum. En fazla 1 sezon.

Kırmızı Oda Oyuncuları Kimler ?

  • Binnur Kaya
  • Tülin Özen
  • Burak Sevinç
  • Halit Özgür Sarı
  • Meriç Aral
  • Sezin Bozacı
kırmızı oda oyuncuları

Alışagelmiş olduğumuz ekonomik sınıfları arası, zorlu ve imkansızlıklar içindeki holding aşklarının olmaması tabi ki iyi. Ama çok az mekan ve dekor kullanılıp maliyet düşürme derdine giren kanalın sahibi Acun Ilıcalı. Dram satmak kolaydır. Bu yüzden keşke artık global dizi veya filmler üretilse diyorum. Ve artık dünya drama doydu. Artık macera, bilim kurgu ya da çok yaratıcı senaryolar seviliyor.

Ülke olarak tabi ki muasır medeniyetler seviyesine ulaşamamış olmamız da ayrıca üzüyor.

Geçenlerde kitaptan kelamdan anlamayan akıl yoksulu bir İnstagram yöneticisi dalga geçtiği TedX konuşmalarından biri karşıma çıktı. Orada ki beyefendinin adını hatırlamıyorum. Ama çok güzel bir şey söylemişti. Evrensele çalışmıyorsan milli değilsindir. Bu yüzden bence Atatürk milliyet derken açıkça bundan bahsediyor olmalı.

Bugünlük bu kadar kankalar. Biliyorum kısa oldu fakat boş boş şeyler anlatıp kafanız karışsın istemedim. Sonuçta hepiniz aklı selim insanlarsınız. Sizin aklınızla dalga geçme saçmalığını ben yapamam. Bu arada yakında muhteşem sohbet muhabbet makara kikiri için Dlive canlı yayınlar başlayacak. Hazırlanın. Sizi de orada görmek istiyorum.

İlginizi çekebilir : Hekimoğlu Dizisi Çekimlere Başladı

MRG Film Rulosu esenlikler diler…