Komiser Grom Veba Doktoru Filmi Konusu ve Oyuncuları

Komiser Grom Veba Doktoru filmi konusu ve oyuncuları

Komiser Grom Veba Doktoru filmi konusu

2021 yapımı, aksiyon ve macera türündeki Mayor Grom Chumnoy Doktor filmi Netflix üzerinden yayına girmesi ile pek çok izleyicinin radarına takıldı. Peki, Komiser Grom Veba Doktoru filmi konusu ve oyuncuları ne ? İşte film hakkında tüm merak edilenler…

Rusya yapımı film, ilk kez 8 Nisan 2021 tarihinde Rusya’da gösterime girdi. Ardından tarihler 7 Temmuz 2021’i gösterdiğinde Netflix Türkiye kataloğunda yerini aldı. IMDb üzerinden 5 bin kiş inin oyu ile 6,4 puan alan film sadece Rusya sinemalarında vizyona girdi. Yaklaşık 136 dakika süren film, tamamen Rusça dilinde vizyona girdi. St. Petersburg’da çekimleri yapılan film, aksiyon ve macera severler için harika bir seçim olduklarını belirtti.

Yönetmen koltuğunda Oleg Trofim bulunurken, Vladimir Besedin ve Evgeny Eronin tarafından ise senaryosu kaleme alınmış. Yapımını star kadrosu ise Tikhon Zhiznevskiy, Alexander Seteykin, Lyubov Aksyonova ve Sergei Goroshko gibi isimlerden oluşuyor. 13 yaş ve üzeri için uygun olan film, izleyicisine heyecanlı dakikalar yaşatmaya ve ekran kilitlemek için özenle hazırlanmış. İşte Komiser Grom Veba Doktoru filmi konusu ve oyuncuları…

Komiser Grom Veba Doktoru Filmi Konusu

Polis binbaşı Igor Grom, St.Petersburg görev alan ve herkesin ona hayranlıkla bakan işini kusursuz yapan bir polistir. Normal bir günde birden bire veba maskeli bir adam kendisini veba doktoru olarak herkese tanıtır. Bu adamın açıkladığına göre amacı suçlu olup serbest kalan insanların ölmesi. Ona göre suçlu olup serbest kalanlar veba hastalığına bulaşmış kişilerdi ve o bunun çözümün vebalıların ölümü olduğunu düşünüyor . Polis binbaşı Igor Grom vermesi gereken karar için tedirgin çünkü suçluları öldüren bir adamı kötüleri öldürmesi ve yakalanmaması için yardım mı edecek yoksa insan öldüren birini mi yakalayacak ?

Komiser Grom Veba Doktoru Filmi Oyuncuları

İşte Rusya yapımı filmin oyuncu kadrosunda bulunan bazı isimler ve canlandırdıkları karakterler:

MRG Yazar Yorumu

Peki, film genel olarak nasıldı ? Kankalar filmde anlatacak pek bir şey yok. Sıradan etik konuları sorgulamayı deneyen fakat ağzına yüzüne bulaştıran bir yapım. Bana sorarsanız izlemeye değmez. Fakat herkes ben gibi kalite hastası değil. İzleyeceklere tavsiyem beklentinizi düşük tutun. Eğer Komiser Grom Veba Doktoru filmi gibi bu tarz aksiyon ve macera temalı yapımlar izlemekten zevk alıyorsanız, Without Remorse filmini izleyebilirsiniz.

Film Fragmanı

Exit mobile version