Küçük Felaket Filmi Konusu, Oyuncuları ve Yorumlar

Küçük Felaket filmi konusu, oyuncuları ve yorumlar

Küçük Felaket filmi konusu, oyuncuları

2021 yapımı, romantik komedi türündeki Küçük Felaket filmi, son zamanlarda büyük ilgi görmeyi başardı. Peki, Küçük Felaket filmi konusu ve oyuncuları ne, yorumlar ne yönde ? İşte film hakkında tüm merak edilenler…

Güney Afrika yapımı film, 22 Ekim 2021 tarihinde Netflix Türkiye’de yayına girdi. Netflix Orijinal ürünü olan yapım, çıkmasının hemen ardından büyük kitlelere ulaştı. Toplamda 1 saat 34 dakika süren yapım, IMDb üzerinden sayfası açılmasına rağmen herhangi bir puana tabii tutulmadı. Tamamen İngilizce dilinde gösterime giren filmin çekimleri Güney Afrika’da yapıldı. Ünlü kadrosu ile dikkatleri üzerine çeken yapım, uluslararası piyasa da “Little Big Mouth” ismi ile yayınlandı.

Filmin yönetmenlik koltuğunda Gray Hofmeyr ve Ziggy Hofmeyr ikilisi otururken, senaristliğini ise Gray Hofmeyr, Ziggy Hofmeyr ve Louw Venter üçlüsü yapıyor. Sadece 13 yaş ve üzeri izleyiciler için uygun olan filmin başrol kadrosunda Amanda du-Pont, Nay Maps ve James Borthwick gibi ünlü isimler yer alıyor. İşte Küçük Felaket film konusu, oyuncuları ve yorumlar

Küçük Felaket Filmi Konusu

Film, hayatın her anında deli dolu bir gitaristin yeni ev arkadaşı ile tanışmasıyla başlıyor. Şen şakrak, yerinde duramayan gitarist grubundan ve evinde kovulur. Ne yapacağını bilemeyen gitarist, oğlu ve babası ile birlikte yaşayan muhasebecinin yanına taşınmaya karar verir. Peki, yeni ev arkadaşı ile iyi geçinebilecekler mi ?

Küçük Felaket Filmi Oyuncuları

İşte Güney Afrika yapımı filmin oyuncu kadrosunda bulunan bazı isimler ve canlandırdıkları karakterler:

Küçük Felaket Film Yorumlar

Peki, film genel olarak nasıldı ? Film nedense beni pek sarmadı. Yani çok basit ve klişe bir hikaye ile çok bir şey beklemiyordum ama yine de izlerken baya sıkıldım diyebilirim. Onun haricinde oyunculuk performansları ve sinematografi kalitesi de çok iyi olmasa da idare ederdi. Kısaca vaktinizi boşa harcamayın. Daha fazla bu tarz Küçük Felaket filmi gibi romantik komedi türündeki yapımlar izlemek isterseniz, Pretty Smart dizisini tavsiye edebilirim.

Film Fragmanı

Exit mobile version