Light the Night Dizi Konusu, Oyuncuları ve Yorumlar

Light the Night dizi konusu, oyuncuları ve yorumlar

Light the Night dizi konusu, oyuncuları

2021 yapımı, gizem ve suç türündeki Netflix dizisi, geçtiğimiz günlerde yayına girdi. Peki, Light the Night dizi konusu ve oyuncuları ne, yorumlar ne yönde ? İşte dizi hakkında tüm merak edilenler…

Tayvan yapımı dizi, 26 Kasım 2021 tarihinde Netflix Türkiye’de yayına girdi. Netflix Orijinal ürünü olan yapım, çıkmasının hemen ardından büyük ilgi ile izlendi. Çince ve Mandarince olmak üzere iki dil üzerinden gösterime giren yapım, IMDb üzerinden sayfası açılmasına rağmen herhangi bir oy almadı. Tayvan’da çekimleri tamamlanan seri, ilk sezonu ile beraber toplamda 10 bölümden oluşuyor. Her bölümü ortalama 50-60 dakika süren dizi, her hafta cuma günü yeni bölüm yayınlıyor.

Dizinin yönetmenliğini Lien Yi-chi ve Yi-chi Lien ikilisi yaparken, senarist ve yazar kadrosunda ise Ryan Tu yer alıyor. Yapımın başrol ekibinde de Ruby Lin, Tony Yang ve Cheryl Yang üçlüsü oynuyor. İşte Light the Night dizi konusu, oyuncuları ve yorumlar

Light the Night Dizi Konusu

Dizi, 1980’lerin 1980’ler Taipeisi’nde bir gece kulübünde çalışan kadınları konu alıyor. 1980’ler Taipeisi’nin genelev sokağında olan bir gece kulübünde çalışan bayanlar, hayal kırıklığı, dostluk, kıskançlık ve aşkın doruk noktalara ulaştığı zorlu bir aşama tutunmaya çalışırlar.

Light the Night Dizi Oyuncuları

İşte Tayvan yapımı dizinin oyuncu kadrosunda bulunan bazı isimler ve canlandırdıkları karakterler:

Light the Night Dizisi Yorumlar

Peki, dizi genel olarak nasıldı ? Dizi beni pek sarmadı. İlk 3 bölümünü izledim ve sanki nedense beni pek sarmadı. Hikaye içinde ve sahnelerde çok fazla klişe vardı. Onun haricinde oyunculuk performansları da fena değildi. Bana kalırsa çokta izlenmeye değmez ama eğer ki çok merak ettiyseniz en azından bir şans verebilirsiniz. Daha fazla bu tarz Light the Night gibi gizem ve suç türündeki dizileri incelemek isterseniz, Clickbait dizisini tavsiye ederim.

Dizi Fragmanı

Exit mobile version