Lise Takımı Dizi Konusu, Oyuncuları ve Yorumlar

Lise Takımı dizi konusu, oyuncuları ve yorumlar

Lise Takımı dizi konusu, oyuncuları

2021 yapımı, spor ve reality show türündeki yapım, Netflix üzerinden izleyicilerin karşısına çıktı. Peki, Lise Takımı dizi konusu ve oyuncuları ne, yorumlar ne yönde ? İşte dizi hakkında tüm merak edilenler…

Amerika yapım dizi, 28 Ağustos 2021 tarihinde Netflix Türkiye üzerinden yayına girdi. Netflix Orijinal ürünü olan yapım, çıkmasıyla pek çok kişi tarafından ilgi ile izlendi. İlk sezonu ile toplamda 14 bölüm sürecek olan dizi, IMDb üzerinden 19 kişinin oyu ile 5,9 puan almayı başardı. Tamamen İngilizce yayınlanan serinin çekimleri Amerika’da gerçekleştirildi. Her bölümü ortalama 30-35 dakika süren yapımın orijinal ismi “Titletown High” olarak da biliniyor.

Dizinin yönetmenlik görevini Jason Sciavicco üstlenirken, senaryo ise tamamen gerçek hayattan uygulanmıştır. Serinin başrol kadrosu ise Samuel Brown, Jake Garcia ve Lenley Gross gibi isimlerden oluşuyor. Reality Show ürünü olan seri, büyük bir kitleyi hedefliyor. İşte Lise Takımı dizi konusu, oyuncuları ve yorumlar

Lise Takımı Dizi Konusu

Titletown High dizisi, Georgia kasabasında bulunan Titletown lise takımının şampiyonluk için ve oyuncuların özel hayatları için verdiği mücadeleyi konu alıyor. Rush Propst yönetimindeki Titletown takımı, şampiyonluk için gece gündüz çalışırken, bir yandan da gönül işleri ile mücadele etmek zorunda kalır. Tamamen gerçek hayattan uyarlanan seride, turnuvalarda en çok kazanan lise takımının serüveni başlıyor.

Lise Takımı Dizi Oyuncuları

İşte ABD yapımı dizinin oyuncu kadrosunda bulunan bazı isimler:

Lise Takımı Dizisi Yorumlar

Peki, dizi genel olarak nasıldı ? Seri bana kalırsa tamamen hayal kırıklığı… Dizide 2-3 bölüm sonra çok saçmalıyor. Dizi, spora ve takım oyununa odaklanmaktansa, daha çok işte özel hayatlarına, aldatma hikayelerine ve genel olarak ilişki dramlarına odaklanıyor. Yani bana kalırsa hiç Lise Takımı dizi ile vaktinizi boşa harcamayın. Eğer ki spor türünde yapımlar izlemek istiyorum derseniz, All American dizisini tavsiye ederim.

Dizi Fragmanı

Exit mobile version