Losing Alice Dizi Konusu ve Oyuncuları | Acıklı Drama Hikayesi

Losing Alice

Losing Alice dizisi

2021 yapımı dram ve gerilim türünde olan Losing Alice dizisi sosyal medyada büyük ilgi gördü. Peki, Losing Alice dizi konusu ve oyuncuları ne ? İşte dizi hakkında tüm merak ettikleriniz…

22 Ocak 2021 tarihinde yayın hayatına başlayan Losing Alice dizisi, 2020 yılında bir çok kez gündeme gelen Apple TV’de yayınlandı. Dram ve gerilim türünün eşlik ettiği dizinin ilk sezonu 8 bölümden oluşuyor. İsrail yapımı dizinin, IMDb puanı 6,6 olarak belirlendi.

Dizinin yönetmeni ve aynı zamanda senaristi Sigal Avin olurken, dizinin başrol kadrosu ise Ayelet Zurer, Lihi Kornowski, Gal Toren gibi isimlerden oluşuyor. İşte Losing Alice dizi konusu ve oyuncuları…

Losing Alice Dizi Konusu

Dizi, 48 yaşında olan ve eskisi gibi iş teklifleri almayan bir yönetmenin hayatından bize kesiti anlatıyor. Aile bağları son derece zedelenen kadın, bir gün trene biniyor ve orada daha önce yaptığı filminden hayranı olan 24 yaşında bir kızla tanışıyor. Bu kız ise bir “femme fatale” yani ilişkiye girdiği erkekleri belaya sokan, felaket getiren kadın anlamına gelen bir karaktere sahip. Peki, hayatına giren bu genç kız, Alice’in hayatında neleri değiştirecek ?

Losing Alice Dizi Oyuncuları

Görenlerin yoğun ilgi gösterdiği, sosyal medyaya bomba gibi düşen dizinin oyuncu kadrosunda bulunan bazı isimler ve canlandırdıkları karakterler:

Peki, dizi genel olarak nasıldı ? Öncelikle dizinin en büyük eksiği karakterlerin derin olmaması. Yani neden soy isim yazma gereğinde dahi bulunmazsın ? Çok yüzeysel biçimde karmaşık ilişki durumlarını anlatan, alışık olduğumuz ahlaki sınırların dışına taşan bir hikayeye sahip. Yani genel olarak çokta beğenilecek bir tarz değil gibi gözükse de 2020 yılının en çok aranan ve izlenen dizisi Sadakatsiz. Yakında muhtemelen Losing Alice dizisinin de uyarlaması gelir. Eğer gerilim ve drama türünde dizileri seviyor iseniz Ozark dizisini tavsiye ederim, harika yapımdır.

Dizi Fragmanı

Son olarak Face Changer kullanıma açıldı. Elraenn, Pqueen, Kendine Müzisyen, Wtcn, Enes Batur, Cem Yılmaz gibi daha fazla fenomen ve ünlü isimler ya Hollywood filmlerinde oynasaydı nasıl olurdu, dedik ve bunu eğlenceli bir uygulamaya dönüştürdük. Tıkla ve sende keşfet. Her daim iyi seyirler dilerim.

MRG Film Rulosu esenlikler diler…

Exit mobile version