Lost in Space Konusu ve Oyuncuları

tarafından
204
Lost in Space Konusu ve Oyuncuları

Lost in Space tam da size göre bir dizi eminim. Netflix yaklaşık 2 yıldır hem Türkiye’de hem de global çok büyük izlenmelere ve kitlelere ulaştı. Tabi birçok güzel işin ev sahipliğini yapsa da Netflix’te alakasız alakalı neredeyse tüm içerikler üzülerek söylüyorum ki uygunsuz. Bunun aslında azıcık kafası çalışan birinin reklam ve müşteri çekme taktiği olduğunu bilir. Ama Lost in Space farklı.

Tabi ki de bunu yargılayamayız. Sonuçta ahlak asayişten değiliz. Hatta bu denli sansürsüz içerik paylaşıp gene  de kaliteli işler ortaya koyan bir platform. Aslında gelmek istediğim konuda buydu aslında. Şimdi size bahsedeceğim o Netflix kanunlarının biraz dışında ve ailecek de çok rahat seyredilebilir bir dizi – Lost in Space.

Lost in Space Konusu ve Oyuncu Kadrosu

lost in space konusu

Netflix içerikleri genel olarak yetişkin kitlelere hitap etmesine rağmen keşfettiğim bu dizi o büyük algıyı delege ediyor. Bu diziyi küçük kardeşimle izleyecek kaliteli ama yaşça uygun bir dizi ararken buldum. Ve aslında 7 yaşında olmasına rağmen ben gibi kalite takıntılı olan kardeşim diziyi beğendi. Bende aynı şeyleri çok rahat söyleyebilirim. Ve IMDb sayfasına bakarsak çoğunluk beğenmiş gibi.

Lost in Space Konusu Ne ?

lost in space oyuncuları

Peki Lost in Space dizisinin konusu ne ? Aslında konu olarak baktığımız da sıradan bir uzay filmi. Çok belli bir konu işlenmiyor. Rabinson ailesinin dünyayı bir koloni ile terk edip yeni bir gezegene taşınmasıyla başlıyor. Ve ardından yaşanan bir kaza ile aslında gitmek istedikleri gezegenden çok daha uzak bir gezegene gidiyorlar ve orada birlikte yaşam savaşı veriyorlar.

Lost in Space Oyuncuları Kimler ?

  • Maxvell Jenkins
  • Molly Parker
  • Toby Stephens
  • Taylor Russell
  • Mina Sundwall,
  • Parker Posey
  • Brian Steele
  • Kiki Su Kezane
  • Ajay Friese
  • JJ Feild

Genel olarak ön yargı ve aile dayanışmasını konu edinen dizi aslında çokta kaliteli bir yapım değil. Ki zaten amaçta o değil. Netflix’in yönetim kurulu üyesi olsaydım muhtemelen bu konuya yatırımların artmasını isterdim. Çünkü şuan z kuşağı TV de sansür olmasına rağmen çokta hoşnut içerik tüketmiyor. Netflix o güzel prosedürünün böyle ailecek seyredilebilecek ve aşırılık içermeyen diziler yapması kesinlikle hem büyük tebrik almasını ve müşteri kazanmasını sağlar.

Dizi konusundan  çok bahsetmek  istemedim. Çünkü en ufak şeyde insanın izleme zevkini kaçırıyorlar. Tadı kalmıyor. Ama eğer küçük kardeşiniz ya da çocuğunuzla beraber Netflix dizisi arıyorsanız kesinlikle pişman olmayacaksınız. Burası MRG %100 ziyaretçi memnuniyeti ile Türkiye’nin en iddialı ve samimi sitesi. Fikir  görüşleriniz için birçok iletişim yollarıyla bize ulaşabilirsiniz. Her şey gönlünüzce olsun kankalar.

İlginizi çekebilir : Enola Holmes Konusu ve Oyuncuları

MRG Film Rulosu esenlikler diler…