Mad Max Furiosa Filmi Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

Mad Max furiosa filmi

Mad Max furiosa filmi

George Miller’ın yönetmenliğini yaptığı efsane seri 1979 ilk filmini yayınlanmıştı. 2015 yılında Mad Max: Fury Road filmi ile 400 milyon dolar hasılat yaparak filmin serisi büyük ivme yakalamıştı. Şimdi ise yeni Mad Max filmi olan Furiosa geliyor. Peki filmin başrolleri kim ? Vizyon tarihi ne zaman ? İşte tüm merak ettikleriniz…

Bu filmin de yönetmen koltuğunda eskimeyen efsane 1979’den beridir Mad Max serisi daimi ismi George Miller oturuyor. Aynı zamanda senaryo ekibinde görev yapan Miller, senaryo kadrosuna bizzat kendisinin aldığı Nico Lathouris’da yer alıyor.

Thor karakteriyle tanıdığımız Chris Hemsworth ile Yahya Abdul-Mateen gibi isimlerin yer aldığı oyuncu kadrosu ise hem üzücü hem heyecanlandırıcı. Üzücü çünkü Mad Max filminde Furiosa rolünü Charlize Theron canlandırmayacak ve Max karakterini görme ihtimalimiz çok düşük. Yani büyük ihtimalle Tom Hardy olmayacak. Peki neden ?

Çünkü yönetmen George Miller’ın yaptığı açıklamaya göre bu film bir spin-off proje olacak ve ayrı evrende geçecek fakat farklı zamanda farklı hikayeyi anlatacak. Yani yeni Mad Max filmi Furiosa karakterinin gençliğini anlatacak ve geçmişte geçecek. Bu yüzden Max’in olma ihtimali düşük.

Mad Max’in yeni filminde gençliğini anlatacakları için ise Furiosa karakteri için oyuncu değişikliği yapılmış. Charlize Theron yerine gelen yeni isimse 2020’ye bomba gibi düşen ve bana kalırsa yılın en iyi yapımlardan biri olan The Queen’s Gambit dizisinin başrolü Anya Taylor Joy olacak. İşte bu kısım bence baya heyecanlandırıcı.

Mad Max: Furiosa Filmi Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

2023 yılının 23 Haziran gününü gösteren Miller, aslında fanlarını çok mutlu etti ve şaşırttı. Çünkü Fury Road‘dan sonra başka film gelmeyecek demişti. Ama Anya Taylor Joy`un performansı muhtemelen onu da etkiledi. Ve adam yeminini bozdu.

Son olarak ise artık hazırlarken bolca eğlendiğimiz Face Changer kullanıma hazır. Sizler için sadece bir haftada fikir, alt yapı ve birçok prodüksiyon ile hazırladığımız bu eğlenceli ve keyifli Face Changer projesine ulaşabilirsiniz. Hepinize iyi seyirler dilerim.

MRG Film Rulosu esenlikler diler…

Exit mobile version