Maid Dizi Konusu, Oyuncuları ve Yorumlar

Maid dizi konusu, oyuncuları ve yorumlar

Maid dizi konusu, oyuncuları

2021 yapımı, komedi ve drama türündeki Maid dizisi, Netflix üzerinden yayınlanmasıyla büyük ilgi görmeyi başardı. Peki, Maid dizi konusu ve oyuncuları ne, yorumlar ne yönde ? İşte dizi hakkında tüm merak edilenler…

Amerika yapımı dizi, 1 Ekim 2021 tarihinde Netflix Türkiye tarafından yayınlandı. Komedi ve drama severler için harika bir tercih haline gelen seri, ekranların karşısına çıkmasının ardından kısa sürede gündeme gelmeyi başardı. Toplamda 10 bölümden oluşan mini dizi, IMDb üzerinden henüz 9 kişinin oyu ile 9,9 gibi harika bir puana sahip oldu. Her bölümü ortalama 55 ile 60 dakika arası süren Maid dizisi, tamamen İngilizce dilinde yayınlandı. Netflix Orijinal ürünü olan serinin çekimleri, Kanada’nın Kolombiya sokaklarında yapıldı.

Dizinin yönetmenliğini John Wells, Helen Shaver, Nzingha Stewart, Lila Neugebauer ve Quyen Tran yaparken, senaristlik görevini ise Molly Smith Metzler, Bekah Brunstetter, Marcus Gardley, Colin McKenna ve Michelle Denise Jackson gibi isimlerden oluşan toplamda 5 kişilik dev bir ekip üstleniyor. Serinin başrol kadrosunda ise Margaret Qualley, Andie MacDowell ve Nick Robinson bulunuyor. İşte Maid dizi konusu, oyuncuları ve yorumlar

Maid Dizi Konusu

Maid dizisi, ilişkisi sıkıntıda olan genç bir annenin dramını konu alıyor. İstirmarcı ve çekilmez bir evlilik yaşayan genç anne, çocuğu ile birlikte evden ayrılamaya karar verir. Hem geçimlerini sağlamak için hem de çocuğuna güzel bir gelecek sunabilmek için bir iş bulup çalışmak zorunda kalır. O sırada hizmetçilik işine yoğunlaşmaya başlar.

Maid Dizi Oyuncuları

İşte ABD yapımı dizinin oyuncu kadrosunda bulunan bazı isimler ve canlandırdıkları karakterler:

Maid Dizi Yorumlar

Peki, dizi genel olarak nasıldı ? Dizinin daha ilk 3 bölümünü izlesem de gayet beğendim ve yüksek ihtimal devam edeceğim. Her ne kadar IMDb üzerinden 9,9’luk bir yapım olmasa da hikayenin işlenişi ve ilerleyişi baya hoşuma gitti. İşledikleri tema ve oyunculuk performansları gayet yeterli seviyedeydi. Kısaca en kısa zamanda izlemeniz tavsiye edilir. Daha fazla bu tarz Maid dizi gibi komedi ve dram türündeki yapımlar izlemek isterseniz, Kapı filmini öneririm.

Dizi Fragmanı

Exit mobile version